krossmodulekspread - en to nl translation catalogue (253 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: No such script.
nl: Zo'n script is er niet.

en: No such script function.
nl: Deze scriptfunctie bestaat niet.

en: No return value.
nl: Geen teruggegeven waarde

en: Scriptfile "%1" does not exist.
nl: Scriptbestand "%1" bestaat niet.

en: Scriptfile "%1" is not executable. Please set the executable-attribute on that file.
nl: Scriptbestand "%1" is niet uitvoerbaar. Maak het script uitvoerbaar.

en: Scriptfile "%1" is in a temporary directory. Execution denied.
nl: Scriptbestand "%1" zit in een tijdelijke map. Uitvoering geweigerd.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
nl: Kon scriptbestand "%1" niet uitvoeren

en: Errors on execution of scripts.
nl: Fouten bij uitvoeren van scripts.

en: Sheet
nl: Werkblad

en: Cell
nl: Cel

en: Range
nl: Bereik

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Values
nl: Waarden instellen

[ctx: Menu]
en: File
nl: Bestand

en: New
nl: Nieuw

en: Open...
nl: Openen...

en: Save
nl: Opslaan

en: Save As...
nl: Opslaan als...

[ctx: Menu]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: Menu]
en: Build
nl: Compileren

en: Compile
nl: Compileren

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Open File
nl: Bestand openen

en: <qt>Failed to open file "%1"<br><br>%2</qt>
nl: <qt>Openen van bestand "%1" is mislukt<br><br>%2</qt>

en: Error
nl: Fout

en: <qt>Failed to save file "%1"<br><br>%2</qt>
nl: <qt>Bestand "%1" kon niet worden opgeslagen<br><br>%2</qt>

en: Save File
nl: Bestand opslaan

en: Compiled! %1
nl: Gecompileerd! %1

en: Executed! %1
nl: Uitgevoerd! %1

en: Name
nl: Naam

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: CSV Export
nl: CSV-export

en: Export to CSV File
nl: Naar een CSV-bestand exporteren

[ctx: Options page name]
en: Save
nl: Opslaan

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Comma-Separated-Value Files
nl: Bestanden met komma-gescheiden-waarden

[ctx: Options page name]
en: Export
nl: Exporteren

en: Export Sheets and ranges
nl: Werkbladen en reeksen exporteren

en: Comma Separated Value Options
nl: Opties voor komma-gescheiden-waarden

en: Options
nl: Opties

en: No CSV file chosen
nl: Geen CSV-bestand gekozen

en: CSV Import
nl: CSV-import

en: Import from CSV File
nl: Uit een CSV-bestand importeren

en: Open
nl: Openen

en: Import to sheet beginning at cell
nl: Naar werkblad importeren beginnend in cel

en: No current sheet.
nl: Geen huidig werkblad.

en: Invalid sheet "%1" defined.
nl: Ongeldig werkblad "%1" gedefinieerd.

en: Invalid cell "%1" defined.
nl: Ongeldige cel "%1" gedefinieerd.

en: File '%1' not found.
nl: Bestand '%1' niet gevonden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delimiter:
nl: Scheidingsteken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line terminator
nl: Regeleindeteken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Escape char:
nl: Escape-teken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DoubleQuoteCheckBox)
en: Double quote
nl: Dubbel aanhalingsteken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Quote char:
nl: Aanhalingsteken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, QuotingCheckBox)
en: Quoting
nl: Quoting (Aanhalen)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SkipInitialSpaceCheckBox)
en: Skip initial space
nl: Initiële spatie overslaan

en: No such file "%1" to read from.
nl: Er is geen bestand "%1" waaruit kan worden gelezen.

en: Failed to open the file "%1".
nl: Bestand "%1" openen is mislukt.

en: No sheets which could be exported to HTML.
nl: Er zijn geen werkbladen die naar HTML kunnen worden geëxporteerd.

en: Failed to create HTML file "%1":
    %2
nl: HTML-bestand "%1" aanmaken is mislukt:
    %2

en: HTML Export
nl: HTML-export

en: Read from OpenDocument Spreadsheet File
nl: Lezen uit OpenDocument rekenbladbestand

en: OpenDocument Spreadsheet Files
nl: OpenDocument rekenbladbestanden

en: Save to HTML File
nl: Opslaan als HTML-bestand

en: HTML Documents
nl: HTML-documenten

en: HTML Document Information
nl: HTML Document informatie

en: Info
nl: Informatie

en: Style of the HTML Document
nl: Stijl van HTML Document

en: Styles
nl: Stijlen

en: Overwrite file?
nl: Bestand overschrijven?

en: The file "%1" does already exist. Overwrite the file?
nl: Bestand "%1" bestaat al. Dit bestand overschrijven?

en: Export aborted.
nl: Exporteren afgebroken.

en: Exporting...
nl: Exporteren...

en: Initialize...
nl: Initialiseren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
nl: Titel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
nl: Onderwerp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
nl: Auteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E-Mail:
nl: E-mail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Keywords:
nl: Trefwoorden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Date:
nl: Datum:

en: Save to Log File
nl: In logbestand opslaan

en: Log File
nl: Logbestand

en: Aborted.
nl: Afgebroken.

en: Failed to write Log File "%1":
    %2
nl: Naar logbestand "%1" schrijven is mislukt:
    %2

en: Failed to create listener for sheetname '%1' and range '%2'
nl: Aanmaken "listener"voor naam rekenblad '%1' en bereik '%2' is mislukt

en: Failed to create listener
nl: Aanmaken "listener" is mislukt

en: Sheet name changed
nl: Naam rekenblad is gewijzigd

en: Show sheet %1
nl: Werkblad %1 tonen

en: Hide sheet %1
nl: Werkblad %1 verbergen

en: Action
nl: Actie

en: Cell Name
nl: Celnaam

en: Cell Value
nl: Celwaarde

en: Sheet Name
nl: Naam werkblad

en: Cell Name if selection changed
nl: Celnaam als selectie is gewijzigd

en: Cell Value if selection changed
nl: Celwaarde als selectie is gewijzigd

en: Sheet Name if sheet changed
nl: Naam rekenblad als rekenblad is gewijzigd

en: Calligra Spreadsheet
nl: Calligra Rekenblad

en: Failed to connect with the Orca HTTP-Server.
nl: Verbinden met de Orca HTTP-server is mislukt.

en: Url:
nl: URL:

en: <qt>Failed to import the ODFPY python module.<br><br>To use this odfpyexport.py python script to export to OpenDocument you need to install the <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> python module.</qt>
nl: <qt>Importeren van de ODFPY pythonmodule is mislukt.<br><br>Om dit odfpyexport.py pythonscript te gebruiken voor het exporteren naar OpenDocument moet u de <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> pythonmodule installeren.</qt>

en: Invalid range for sheet "%1" cause left column value "%2" is bigger than right column value "%3".
nl: Ongeldig bereik voor rekenblad "%1" omdat de waarde "%2" van de linker kolom groter is dan de waarde "%3" van de rechter kolom.

en: Invalid range for sheet "%1" cause top row value "%2" is bigger than bottom row value "%3".
nl: Ongeldig bereik voor rekenblad "%1" omdat de waarde "%2" van de bovenste rij groter is dan de waarde "%3" van de onderste rij.

en: OpenDocument Text
nl: OpenDocument-tekst

en: OpenDocument Spreadsheet
nl: OpenDocument Rekenblad

en: No OpenDocument Spreadsheet file to read from defined.
nl: Er is geen bestand voor OpenDocument Rekenblad gedefinieerd waaruit kan worden gelezen.

en: OdfPy Export
nl: Exporteren van OdfPy

en: Save to OpenDocument File
nl: OpenDocument-bestand opslaan

en: All Supported Files
nl: Alle ondersteunde bestanden

en: Export Sheets
nl: Werkbladen exporteren

en: Sheets
nl: Werkbladen

en: No OpenDocument file to write defined.
nl: Er is geen OpenDocument bestand gedefinieerd waarnaar kan worden geschreven.

en: The PYREGEXP() function replaces substring in the input string with a given string using regular expression.
nl: De functie PYREGEXP() vervangt substring in de invoerstring door een gegeven string met behulp van een reguliere expressie.

en: The input string.
nl: De invoerstring

en: The regular expression.
nl: De reguliere expressie.

en: Replace with.
nl: Vervangen door.

en: PYREGEXP("Some String","(S|m)","A")
nl: PYREGEXP("EenString","(S|m)","A")

en: Invalid regexp
nl: Ongeldige regexp

en: The PYTIME() function displays the current datetime.
nl: De functie PYTIME() toont de huidige datum en tijd.

en: The datetime format string.
nl: De string met de indeling voor datum en tijd.

en: Invalid format
nl: Ongeldige indeling

en: This function returns the probability density function of the normal distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de normale verdeling.

en: If true, log of the result will be returned instead. This is useful if the result would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
nl: Indien waar, wordt de log(aritme) van het antwoord teruggegeven. Dit is nuttig indien het antwoord zo klein is, dat anders 0 zou worden teruggegeven. Onwaar is de standaard waarde.

en: mean of the distribution
nl: gemiddelde van de verdeling

en: observation
nl: waarneming

en: standard deviation of the distribution
nl: standaard deviatie van de verdeling

en: This function returns the cumulative distribution function of the normal distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve verdeling terug van de normale verdeling.

en: If true (the default), the lower tail of the distribution is considered.
nl: Indien waar (standaard), wordt de lage staart van de verdeling beschouwd.

en: If true, log of the probability is used. This is useful if the probability would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
nl: Indien waar, wordt de log(aritme) van de kans gebruikt. Dit is nuttig indien de kans zo klein is, dat anders 0 zou worden teruggegeven. Onwaar is de standaard waarde.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the normal distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve normale verdeling.

en: probability
nl: kans

en: This function returns the probability density function of the log-normal distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de log-normale verdeling.

en: mean of the underlying normal distribution
nl: gemiddelde van de onderliggende normale verdeling

en: standard deviation of the underlying normal distribution
nl: standaard deviatie van de onderliggende normale verdeling

en: This function returns the cumulative distribution function of the log-normal distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve log-normale verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the log-normal distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve log-normale verdeling.

en: This function returns the probability density function of the gamma distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de gammaverdeling.

en: the scale parameter of the distribution
nl: de schaalparameter van de verdeling

en: the shape parameter of the distribution
nl: de vormparameter van de verdeling

en: This function returns the cumulative distribution function of the gamma distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de gammaverdeling.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the gamma distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve gammaverdeling.

en: This function returns the probability density function of the beta distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de betaverdeling.

en: the first shape parameter of the distribution
nl: de eerst vormparameter van de verdeling

en: the second scale parameter of the distribution
nl: de tweede schaalparameter van de verdeling

en: This function returns the cumulative distribution function of the beta distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve betaverdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the beta distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve betaverdeling.

en: This function returns the probability density function of the Student t distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de Student t verdeling.

en: the number of degrees of freedom of the distribution
nl: het aantal vrijheidsgraden van de verdeling

en: This function returns the cumulative distribution function of the Student t distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve Student t verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Student t distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve Student t verdeling.

en: This function returns the probability density function of the F distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de F verdeling.

en: the first number of degrees of freedom of the distribution
nl: het eerste aantal vrijheidsgraden van de verdeling

en: the second number of degrees of freedom of the distribution
nl: het tweede aantal vrijheidsgraden van de verdeling

en: This function returns the cumulative distribution function of the F distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve F verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the F distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve F verdeling.

en: This function returns the probability density function of the chi-square distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de chi-kwadraat verdeling.

en: This function returns the cumulative distribution function of the chi-square distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve chi-kwadraat verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the chi-square distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve chi-kwadraat verdeling.

en: This function returns the probability density function of the Weibull distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de Weibull verdeling.

en: This function returns the cumulative distribution function of the Weibull distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve Weibull verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Weibull distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve Weibull verdeling.

en: This function returns the probability density function of the Poisson distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de Poisson verdeling.

en: the mean of the distribution
nl: het gemiddelde van de verdeling

en: This function returns the cumulative distribution function of the Poisson distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve Poisson verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Poisson distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve Poisson verdeling.

en: This function returns the probability density function of the exponential distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de exponentiële verdeling.

en: This function returns the cumulative distribution function of the exponential distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve exponentiële verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the exponential distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve exponentiële verdeling.

en: This function returns the probability density function of the binomial distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de binomiale verdeling.

en: the number of trials
nl: het aantal pogingen

en: the probability of success in each trial
nl: de kans op succes bij elke poging

en: This function returns the cumulative distribution function of the binomial distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve binomiale verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the binomial distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve binomiale verdeling.

en: This function returns the probability density function of the negative binomial distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de negatieve binomiale verdeling.

en: This function returns the cumulative distribution function of the negative binomial distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve negatieve binomiale verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the negative binomial distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de negatieve cumulatieve binomiale verdeling.

en: This function returns the probability density function of the hypergeometric distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de hypergeometrische verdeling.

en: the number of balls drawn
nl: het aantal eruit genomen knikkers

en: the number of black balls
nl: het aantal zwarte knikkers

en: the number of red balls
nl: het aantal rode knikkers

en: This function returns the cumulative distribution function of the hypergeometric distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve hypergeometrische verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the hypergeometric distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve hypergeometrische verdeling.

en: This function returns the probability density function of the geometric distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de geometrische verdeling.

en: This function returns the cumulative distribution function of the geometric distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve geometrische verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the geometric distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve geometrische verdeling.

en: This function returns the probability density function of the Cauchy distribution.
nl: Deze functie geeft de kansdichtheid terug van de Cauchy verdeling.

en: the center of the distribution
nl: het midden van de verdeling

en: This function returns the cumulative distribution function of the Cauchy distribution.
nl: Deze functie geeft de cumulatieve Cauchy verdeling terug.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Cauchy distribution.
nl: Deze functie geeft de inverse terug van de cumulatieve Cauchy verdeling.

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
nl: Importeren

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
nl: Importeer inhoud

note: i18n: tag script attribute text
en: CSV File
nl: CSV-bestand

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a Comma-Separated-Value File
nl: Importeer uit een komma-gescheiden-waardenbestand (CSV)

note: i18n: tag script attribute text
en: vCard File
nl: vCard-bestand

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a vCard File
nl: Importeer uit een vCard-bestand

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
nl: Exporteren

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
nl: Inhoud exporteren

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a Comma-Separated-Value File
nl: Exporteren naar een komma-gescheiden-waardenbestand

note: i18n: tag script attribute text
en: HTML File
nl: HTML-bestand

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a HTML File
nl: Exporteren naar een HTML-bestand

note: i18n: tag script attribute text
en: OdfPy File
nl: OdfPy-bestand

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to an OpenDocument File
nl: Exporteren naar een OpenDocument-bestand

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
nl: Functies

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting formula functions
nl: Functies voor scriptformules

note: i18n: tag script attribute text
en: R-Project
nl: R-project

note: i18n: tag script attribute comment
en: Functions for the R programming environment for data analysis and graphics
nl: Functies voor de R-programmeeromgeving voor data-analyse en grafieken

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Finance formula function
nl: Functie voor Yahoo! Finance-formules

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Weather formula function
nl: Functie voor Yahoo! Weather-formules

note: i18n: tag script attribute comment
en: Time formula function
nl: Functie voor tijdformules

note: i18n: tag script attribute comment
en: Regular Expression formula function
nl: Functie voor reguliere expressie-formules

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
nl: Diverse scripts

note: i18n: tag script attribute text
en: XML Viewer
nl: XML-viewer

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to view the OpenDocument XML representation of the current document
nl: Python-script voor het bekijken van de OpenDocument XML-representatie van het huidige document

note: i18n: tag script attribute text
en: Orca Speech
nl: Orca-spraak

note: i18n: tag script attribute comment
en: Orca Screen Reader
nl: Orca Schermlezer

note: i18n: tag script attribute comment
en: Log changes in cells to a file
nl: Log wijzigingen in cellen naar een bestand

note: i18n: tag collection attribute text
en: Docker
nl: Vastzetter

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting Docker Widgets
nl: Het scripten van vastzet-widgets

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
nl: Python-console

note: i18n: tag script attribute comment
en: Interactive Python Console Docker
nl: Interactieve Python-console-vastzetter

note: i18n: tag script attribute text i18n: tag script attribute comment
en: Ruby Snippets
nl: Ruby-fragmenten

en: Import vCard
nl: vCard importeren

en: vCard Files
nl: vCard-bestanden

en: Open OpenDocument File
nl: OpenDocument-bestand openen

en: OpenDocument Files
nl: OpenDocument-bestanden

en: Failed to read the manifest
nl: Het manifest lezen is mislukt

en: Failed to extract "%1" to "%2"
nl: Uitpakken "%1" naar "%2" is mislukt

en: <qt>Failed to execute program:<br><br>%1 "%2"</qt>
nl: <qt>Uitvoeren van programma is mislukt:<br><br>%1 "%2"</qt>

en: Open with...
nl: Openen met...

en: No program defined.
nl: Geen programma gedefinieerd.

en: Compare...
nl: Vergelijken...

en: Compare with OpenDocument file:
nl: Met OpenDocument-bestand vergelijken

en: No OpenDocument file to compare with selected.
nl: Geen OpenDocument-bestand om te vergelijken met het geselecteerde.

en: No command selected.
nl: Geen commando geselecteerd.

en: The OpenDocument file does not contain any file named "%1"
nl: Het OpenDocument-bestand bevat geen enkel bestand genaamd "%1"

en: The YFINANCE() function uses the Yahoo! Finance Web Service to display stock values of a defined ticker symbol.
nl: De functie YFINANCE() gebruikt de Yahoo! Finance Web Service om koersen van aandelen met een gedefinieerd ticker-symbool te tonen.

en: YFINANCE(string,string,string)
nl: YFINANCE(tekenreeks,tekenreeks,tekenreeks)

en: The ticker symbol.
nl: Het ticker-symbool.

en: The date.
nl: De datum.

en: The type: Date, Open, High, Low, Close, Volume or AdjClose.
nl: Het type: datum, openingskoers, hoogste koers, laagste koers, slotkoers, volume of aangepaste slotkoers.

en: Invalid symbol
nl: Ongeldig symbool

en: Invalid date
nl: Ongeldige datum

en: Invalid type
nl: Ongeldig type

en: Web services request failed
nl: Opvragen via webservice is mislukt

en: No stock
nl: Geen aandeel

en: Invalid stock
nl: Ongeldig aandeel

en: The YWEATHER() function uses the Yahoo! Weather Web Service to display the weather of a location.
nl: De functie YWEATHER() gebruikt de Yahoo! Weather Web Service om het weer van een locatie te tonen.

en: YWEATHER(string;string)
nl: YWEATHER(tekenreeks;tekenreeks)

en: The US zip code, Location ID or cell that contains them.
nl: De zipcode in de VS, locatie-ID of cel die dat bevat.

en: Units for temperature. f=Fahrenheit and c=Celsius
nl: Eenheid van temperatuur. f=Fahrenheit en c=Celsius

en: Invalid location
nl: Ongeldige locatie

en: Invalid condition
nl: Ongeldige voorwaarde
