TextShape - en to nl translation catalogue (468 entries)

en: Annotation
nl: Annotatie

en: Annotation shape to show annotation content
nl: Annotatievorm voor tonen van annotatie-inhoud

en: Annotation Shape
nl: Annotatievorm

[ctx: (qtundo-format)]
en: Accept change
nl: Wijziging accepteren

[ctx: Disable Shrink To Fit]
en: Disable
nl: Uitschakelen

[ctx: Enable Shrink To Fit]
en: Enable
nl: Inschakelen

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Grow To Fit Width]
en: %1 Grow To Fit Width
nl: %1 groter maken om in de breedte te passen

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Grow To Fit Height]
en: %1 Grow To Fit Height
nl: %1 groter maken om in de hoogte te passen

[ctx: (qtundo-format) Enable/Disable Shrink To Fit]
en: %1 Shrink To Fit
nl: %1 kleiner maken om te passen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change List Level
nl: Lijstniveau wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reject change
nl: Wijziging afwijzen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Changes
nl: Wijzigingen tonen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Changes
nl: Wijzigingen verbergen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AcceptRejectChangeDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TableOfContentsConfigure) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TableOfContentsStyleConfigure)
en: Dialog
nl: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
nl: Accepteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
nl: Afwijzen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
nl: Annuleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Log
nl: Log wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Author
nl: Auteur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Date
nl: Datum

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configureBibliography) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, BibliographyConfigureDialog)
en: Configure bibliography
nl: Bibliografie instellen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Formatting of bibliography entries
nl: Indeling van bibliografie-items

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prefixLabel)
en: Prefix:
nl: Voorvoegsel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suffixLabel)
en: Suffix:
nl: Achtervoegsel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, numberedEntries)
en: Number entries
nl: Genummerde items

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Sort
nl: Sorteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sortByPosition)
en: Sort by position
nl: Op positie sorteren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sortKeyGroupBox)
en: Sort keys
nl: Sorteersleutels

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addSortKeyButton)
en: Add sort key
nl: Sorteersleutel toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortAlgorithmLabel)
en: Sort algorithm:
nl: Algoritme sorteren:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sortAlgorithm)
en: Alphanumeric
nl: Alfanumeriek

en: Bibliography
nl: Bibliografie

en: References
nl: Referenties

en: This is a line of inserted text.
nl: Dit is een regel ingevoegde tekst.

en: This is a line of deleted text.
nl: Dit is een regel verwijderde tekst.

en: This is a line of text whose format has been changed.
nl: Dit is een regel tekst waarvan de opmaakt is gewijzigd.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ChangeConfigureDialog)
en: Configure Change Tracking
nl: Wijzigingen volgen configureren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: General Settings
nl: Algemene instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Saving Format
nl: Formaat opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, deltaXmlRadioButton)
en: DeltaXML (Experimental)
nl: DeltaXML (Experimenteel)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Author Name
nl: Naam van de auteur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Change Visualization Settings
nl: Instellingen voor visualisatie wijzigen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, insertionGroupBox)
en: Insertions
nl: Invoegingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, insertionColorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deletionColorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatColorLabel)
en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

note: i18n: ectx: property (html), widget (QTextEdit, previewTextEdit)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="center" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:11pt; font-weight:600; text-decoration: underline;">Preview</span></p>
    <p align="center" style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:12pt; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Inserted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the inserted text. This is a line of inserted text. This is a line after the inserted text.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Deleted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the deleted text. This is a line of deleted text. This is a line after the deleted text.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Formatted Text</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">This is a line of text before the format-change text. This is a line of text whose format has been changed. This is a line of text after the format-change text.</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="center" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:11pt; font-weight:600; text-decoration: underline;">Voorbeeld</span></p>
    <p align="center" style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:12pt; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Ingevoegde tekst</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">Dit is een regel tekst voor de ingevoegde tekst. Dit is een regel ingevoegde tekst. Dit is een regel na de ingevoegde tekst.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Verwijderde tekst</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">Dit is een regel tekst voor de verwijderde tekst. Dit is een regel verwijderde tekst. Dit is een regel na de verwijderde tekst.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'MS Shell Dlg 2';"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-weight:600;">Opgemaakte tekst</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'MS Shell Dlg 2'; font-size:8pt;">Dit is een regel tekst voor de tekst waarvan de opmaak is gewijzigd. Dit is een regel tekst waarvan de opmaak is gewijzigd. Dit is een regel tekst na de tekst waarvan de opmaak is gewijzigd.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deletionGroupBox)
en: Deletions
nl: Verwijderingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatGroupBox)
en: Format Changes
nl: Opmaak wijzigingen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChangeTrackingOptions)
en: Change Tracking Options
nl: Volgopties wijzigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureChangeTrackingButton)
en: Configure Settings
nl: Instellingen configureren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, recordChangesCheckBox)
en: Record Changes
nl: Wijzigen bijhouden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showChangesCheckBox)
en: Show Changes
nl: Wijzigingen tonen

en: Font
nl: Lettertype

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
nl: Algemeen

[ctx: Name of the style]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next style:
nl: Volgende stijl:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Parent style:
nl: Afkomststijl:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inToc)
en: Include in table of contents
nl: Inhoudsopgave bijsluiten

en: Normal
nl: Normaal

en: Small Caps
nl: Kleine hoofdletters

en: Uppercase
nl: Hoofdletters

en: Lowercase
nl: Kleine letters

en: Capitalize
nl: Elk woord met hoofdletter beginnen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textColorLabel)
en: Text color:
nl: Tekstkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Underlining:
nl: Onderstreeping:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Strikethrough:
nl: Doorhalen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Capitalization:
nl: Hoofdlettergebruik:

[ctx: Character position]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Position:
nl: Positie:

en: Select
nl: Selecteren

en: The document already contains the bibliography entry with different data.
    Do you want to adjust existing entries?
nl: Het document bevat al het item bibliografie met andere gegevens.
    Wilt u de bestaande items aanpassen?

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Short name%1
nl: Korte naam%1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CitationInsertionDialog)
en: Insert Bibliography entry
nl: Bibliografie-item toevoegen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Insert Bibliography Entry Details
nl: Details van bibliografie-item invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortnameLabel)
en: Short Name:
nl: Korte naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourcetypeLabel)
en: Source:
nl: Bron:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Article
nl: Artikel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Book
nl: Boek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Booklet
nl: Boekje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Conference
nl: Conferentie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Email
nl: E-mail

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Inbook
nl: In boek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Incollection
nl: In collectie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Inproceedings
nl: In proceedings

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Journal
nl: Journaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Manual
nl: Handleiding

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Masters thesis
nl: Afstudeerverslag

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Misc
nl: Diversen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: PhD thesis
nl: Proefschrift

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: Tech Report
nl: Techinisch rapport

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType) i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 1
nl: eigen 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 2
nl: eigen 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 3
nl: eigen 3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 4
nl: eigen 4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, sourceType)
en: custom 5
nl: eigen 5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author:
nl: Auteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
nl: Titel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: Year:
nl: Jaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publisherLabel)
en: Publisher:
nl: Uitgever:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: Address:
nl: Adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chapterLabel)
en: Chapter:
nl: Hoofdstuk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pagesLabel)
en: Page(s):
nl: Pagina('s):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, booktitleLabel)
en: Book title:
nl: Boektitel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, editionLabel)
en: Edition:
nl: Editie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publicationLabel)
en: Publication:
nl: Publicatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, institutionLabel)
en: Institution:
nl: Instituut:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organisationLabel)
en: Organisation:
nl: Organisatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reporttypeLabel)
en: Type of Report:
nl: Type rapport:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, schoolLabel)
en: University:
nl: Universiteit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, journalLabel)
en: Journal:
nl: Journaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, monthLabel)
en: Month:
nl: Maand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, seriesLabel)
en: Series:
nl: Serie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number:
nl: Aantal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
nl: Notitie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, annotationLabel)
en: Annotation:
nl: Annotatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: URL:
nl: URL-adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud1Label)
en: User-defined 1:
nl: Gebruikergedefinieerd 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud3Label)
en: User-defined 3:
nl: Gebruikergedefinieerd 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud2Label)
en: User-defined 2:
nl: Gebruikergedefinieerd 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud4Label)
en: User-defined 4:
nl: Gebruikergedefinieerd 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ud5Label)
en: User-defined 5:
nl: Gebruikergedefinieerd 5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: OR
nl: OF

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: From the document:
nl: Uit het document:

en: Used Styles
nl: Gebruikte stijlen

en: Unused Styles
nl: Ongebruikt stijlen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Colors
nl: Kleuren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shadowGroupBox)
en: Text Shadow
nl: Tekstschaduw

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadowColorLabel)
en: Color:
nl: Kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadowDistanceLabel)
en: Distance:
nl: Afstand:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, positionGroupBox)
en: Position
nl: Positie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hyphenate)
en: Automatic hyphenation
nl: Automatische woordafbreking

en: Select Font
nl: Lettertype selecteren

[ctx: (qtundo-format)]
en: Font
nl: Lettertype

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addBibliography) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, InsertBibliographyDialog)
en: Insert Bibliography
nl: Bibliografie invoegen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, titlegroupBox)
en: Bibliography title
nl: Bibliografietitel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bibliography entries
nl: Bibliografie-items

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bibTypesLabel)
en: Bibliography type:
nl: Bibliografietype:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: In book
nl: In een boek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: In collection
nl: In een collectie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: Tech report
nl: Techinisch rapport

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom1
nl: eigen1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom2
nl: eigen2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom3
nl: eigen3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom4
nl: eigen4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, bibTypes)
en: custom5
nl: eigen5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableFieldsLabel)
en: Available fields
nl: Beschikbare velden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add)
en: Add >>
nl: Toevoegen >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, span)
en: Span
nl: Overspant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove)
en: <<Remove
nl: <<Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addedFieldsLabel)
en: Fields added
nl: Toegevoegde velden

en: Special Characters
nl: Speciale tekens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonInsert)
en: Insert
nl: Invoegen

[ctx: Close dialog]
en: Close
nl: Sluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filterLabel)
en: Quick search:
nl: Snelzoeken:

en: The URL is invalid
nl: De URL is ongeldig

en: Bookmark does not exist
nl: Bladwijzer bestaat niet

en: Fetching the title: 0% complete
nl: Titel ophalen: 0% gereed

en: Fetch timed out
nl: Tijdslimiet overschreden bij ophalen

en: Fetching the title: %1% complete
nl: ophalen van de titel: %1% gereed

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkInsertionDialog)
en: Link
nl: Koppeling

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, weblinkInsertionTab)
en: Web Link
nl: Webkoppeling

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, weblinkInsertionTab)
en: Insert links to web documents. You can provide both URL and a label for the link,
     or just enter the URL and hit "Fetch the title from URL"
nl: Koppelingen naar webdocumenten invoegen. U kunt zowel een URL als een label voor
    de koppeling geven of alleen de URL invoeren en op "De titel uit de URL ophalen" klikken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: The address of your document (Uniform Resource Locator)
nl: Het adres van uw document ((Uniform Resource Locator ofwel URL)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en:  URL:
nl:  URL-adres:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, fetchTitleButton)
en: Hit this button to get the title from the URL. Redirections are also handled.
nl: Klik op deze knop om de titel van de URL op te halen. Doorverwijzingen worden ook afgehandeld.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fetchTitleButton)
en: Fetch Title From URL
nl: Titel van URL ophalen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_6)
en: The text that will be displayed for your link
nl: De tekst die getoond zal worden voor uw koppeling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en:  Text:
nl:  Tekst:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, bookmarkLinkInsertionTab)
en: Link To Bookmark
nl: Koppeling naar een bladwijzer

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, bookmarkLinkInsertionTab)
en: Insert links to Bookmarks. To create bookmarks,
    click "Bookmarks" in the Links and Bookmarks section
nl: Koppeling naar bladwijzers invoegen. Om bladwijzers te maken,
    klik op "Bladwijzers" in de sectie Koppelingen en bladwijzers

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_5)
en: The name of the bookmark to where the link has to point to
nl: De naam van de bladwijzer waarnaar de koppeling moet wijzen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en:  Name:
nl:  Naam:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ListLevelWidget) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ParagraphIndentSpacing) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox)
en: <p><ul><li><b>Single</b>: The normal linespacing</li></ul></p>
nl: <p><ul><li><b>Enkelvoudig</b>: de normale regelafstand</li></ul></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addTabStop)
en: Add tab stop
nl: Tabstop toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, labelFollowedBy)
en: Tab character
nl: Tab-teken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, labelFollowedBy)
en: Space character
nl: Een witruimteteken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, labelFollowedBy)
en: Nothing
nl: Niets

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tabStopLabel)
en: First line separated from label by:
nl: Eerste regel gescheiden van label door:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Left
nl: Links

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, center) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Center
nl: Midden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, alignment)
en: Right
nl: Rechts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, increaseLabel)
en: Per level increase:
nl: Per niveau vergroot met:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, numberTab)
en: Number
nl: Aantal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Format:
nl: Formaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Display levels above:
nl: Bovenliggende niveaus tonen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, synchro)
en: Letter synchronization
nl: Lettersynchronisatie

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, bulletTab)
en: Bullet
nl: Kogel

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, imageTab)
en: Picture
nl: Afbeelding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Load Image...
nl: Afbeelding laden...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
nl: He&rnoemen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: Rename Bookmark
nl: Bladwijzer hernoemen

en: Please provide a new name for the bookmark
nl: Geef een nieuwe naam op voor de bladwijzer

en: A bookmark with the name "%1" already exists.
nl: Een bladwijzer met de naam "%1" bestaat al.

en: Insert Bookmark
nl: Bladwijzer invoegen

en: Please provide a name for the bookmark
nl: Geef een naam op voor de bladwijzer

en: Manage Bookmarks
nl: Bladwijzers beheren

en: Footnote Settings
nl: Instellingen voor voetnoten

en: Endnote Settings
nl: Instellingen voor eindnoten

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Automatic Numbering:
nl: Automatische nummering:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prefix)
en:  Prefix:
nl:  Voorvoegsel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startAt)
en:  Start at:
nl:  Beginnen bij:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numStyle)
en:  Format:
nl:  Opmaak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suffix)
en:  Suffix:
nl:  Achtervoegsel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, beginAt)
en: Starts over at:
nl: Begint opnieuw bij:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Page
nl: Pagina

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, beginAtCombo)
en: Chapter
nl: Hoofdstuk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, continuationBox)
en: Continuation Notice:
nl: Vervolgnotitie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cont2)
en: Text saying it is a continuation:
nl: De tekst geeft aan dat het een vervolg is:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cont1)
en:  Text saying it will continue:
nl:  De tekst zegt dat het zal doorgaan:

[ctx: Text alignment]
en: Left
nl: Links

[ctx: Text alignment]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: Text alignment]
en: Centered
nl: Gecentreerd

[ctx: Tab follows the bullet or number]
en: Tab Stop
nl: Tabstop

[ctx: Space]
en: Space
nl: Spatie

[ctx: None]
en: Nothing
nl: Niets

en: Select a list image
nl: Een lijstafbeelding selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Start at:
nl: Beginnen bij:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Alignment:
nl: Uitlijning:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Depth:
nl: Diepte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Display Levels:
nl: Weergaveniveaus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Bullet/Number followed by
nl: Opsommingsteken/nummering gevolgd door

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: at
nl: op

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Aligned at
nl: Uitgelijnd op

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Indented at
nl: Inspringen op

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Custom character:
nl: Aangepast teken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restartNumbering)
en: Restart numbering at this paragraph
nl: Nummering bij deze alinea opnieuw starten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, letterSynchronization)
en: Letter Synchronization
nl: Lettersynchronisatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, widthLabel)
en: Width
nl: Breedte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, insertImageLabel)
en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heightLabel)
en: Height
nl: Hoogte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertImage)
en: Browse...
nl: Bladeren...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Background
nl: Achtergrond

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundColorLabel)
en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Whole Word
nl: Geheel woord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Drop caps:
nl: Invoeg hoofdletters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Distance to paragraph:
nl: Afstand tot alinea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of characters:
nl: Aantal lettertekens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Number of lines it covers:
nl: Aantal lijnen die het bedekt:

en: Indent/Spacing
nl: Inspringing/spatiëring

en: General Layout
nl: Algemene opmaak

en: Bullets/Numbers
nl: Opsommingstekens/nummering

en: Decorations
nl: Decoraties

en: Drop Caps
nl: Invoeg hoofdletters

[ctx: Line spacing value]
en: Single
nl: Enkelvoudig

[ctx: Line spacing value]
en: 1.5 Lines
nl: 1,5 regels

[ctx: Line spacing value]
en: Double
nl: Dubbel

[ctx: Line spacing type]
en: Proportional
nl: Proportioneel

[ctx: Line spacing type]
en: Additional
nl: Additioneel

[ctx: Line spacing type]
en: Fixed
nl: Vast

[ctx: Line spacing type]
en: At least
nl: Minstens

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Indent
nl: Inspringen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Left:
nl: Links:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Right:
nl: Rechts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: First Line:
nl: Eerste regel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoTextIndent)
en: Auto-infer from text size
nl: Automatisch overnemen uit de tekstgrootte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Line Spacing
nl: Regelafstand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Use Font Metrics:
nl: Font Metrics gebruiken:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Paragraph Space
nl: Alinearuimte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Before:
nl: Ervoor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: After:
nl: Erna:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Alignment
nl: Uitlijning

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, justify)
en: Justify
nl: Uitvullen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior at End of Frame/Page
nl: Gedrag aan einde van frame/pagina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keepTogether)
en: Keep lines together
nl: Regels bij elkaar houden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, breakBefore)
en: Insert break before paragraph
nl: Pagina-einde invoegen voor de alinea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, breakAfter)
en: Insert break after paragraph
nl: Pagina-einde invoegen na de alinea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Leave at least this many lines (orphans):
nl: Laat minstens dit aantal regels staan (wezen):

en: Paragraph Format
nl: Alinea-opmaak

en: Insert a table
nl: Tabel invoegen

en: Section name
nl: Sectienaam

en: Configure sections
nl: Secties configureren

en: Invalid characters or section with such name exists.
nl: Ongeldige tekens of sectie met zo'n naam bestaat al.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Section name:
nl: Sectienaam:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SectionsSplitDialog)
en: Split sections
nl: Secties opsplitsen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Insert paragraph...
nl: Alinea invoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: before start of section:
nl: voor het begin van de sectie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: after end of section:
nl: na het einde van de sectie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, insertAnnotation)
en: Insert Note
nl: Notitie invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, removeAnnotation)
en: Remove Note
nl: Notitie verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addCitation)
en: Add caption
nl: Titel toevoegen

en: Change font format
nl: Lettertype-opmaak wijzigen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addCitation)
en: Insert citation at current position
nl: Citaat op de huidige positie invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addCitation)
en: Insert Citation
nl: Citaat invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configureBibliography)
en: Configure Bibliography
nl: Bibliografie instellen

en: Inserts a footnote at the current cursor position
nl: Een voetnoot op de huidige positie invoegen

en: Inserts an endnote at the current cursor position
nl: Een eindnoot op de huidige positie invoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addEndnote)
en: Endnote
nl: Eindnoot

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addFootnote)
en: Footnote
nl: Voetnoot

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, SimpleInsertWidget)
en: Other insertions from "References"  below and in "Add Shape" docker
nl: Andere invoegingen uit "Referenties" hieronder en in verankering "Vorm toevoegen"

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, invokeBookmarkHandler)
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Change paragraph format
nl: Alineaopmaak wijzigen

en: Recently Used Level Formats
nl: Recent gebruikte formats van niveaus

en: Library of Level Formats
nl: Bibliotheek van formats van niveaus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bDelete)
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Define New Level Format...
nl: Nieuw format van niveaus definiëren...

en: Define new bullet or numbering format
nl: Nieuw opsommmingsteken of nummeringformat definiëren

en: Define New List Level Format
nl: Nieuw format van lijsten definiëren

en: Edit List Level Format
nl: Format van lijsten bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (FormattingButton, addToC)
en: Contents
nl: Inhoud

en: Set Border Color...
nl: Randkleur instellen...

[ctx: No border - has to fit in 48pixels]
en: None
nl: Geen

en: No Border
nl: Geen rand

en: Create a new style inheriting the current style
nl: Een nieuwe stijl met overerving van de huidige stijl aanmaken

en: New Style
nl: Nieuwe stijl

en: Another style named '%1' already exist. Please choose another name.
nl: Een andere stijl genaamd '%1' bestaat al. Kies een andere naam.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QListView, paragraphStylesListView)
en: Paragraph
nl: Paragraaf

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QListView, characterStylesListView)
en: Character
nl: Teken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bNew)
en: &New
nl: &Nieuw

en: Style Manager
nl: Stijlbeheer

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: You have changes that are not applied. What do you want to do with those changes?
nl: U hebt wijzigingen die nog niet zijn toegepast. Wat wilt u doen met deze wijzigingen?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">It is possible to assign a named style to text and alter the style properties to change all text with that style.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Applying a style change will reformat all text that previously got the named style assigned to it. Use the Styles docker to apply styles to text.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Het is mogelijk om aan tekst een benoemde stijl toe te voegen en da stijleigenschappen te wijzigen om alle tekst met die stijl te wijzigen.</p>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Een stijlverandering zal alle tekst, die hiervoor de benoemde stijl bezat, opnieuw opmaken. Gebruik de Stijlvastzetter om stijlen toe te passen op tekst.</p></body></html>

en: Create a new style with the current properties
nl: Een nieuwe stijl met de huidige eigenschappen aanmaken

en: New style
nl: Nieuwe stijl

en: None
nl: Geen

en: Insert Table
nl: Tabel invoegen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupLogical)
en: Columns and rows
nl: Kolommen en rijen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColumns)
en: Number of columns:
nl: Aantal kolommen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRows)
en: Number of rows:
nl: Aantal rijen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupPhysical)
en: Width strategy
nl: Breedte strategie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFixed)
en: Fixed column width:
nl: Vaste kolombreedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFitContents)
en: Fit to contents
nl: Aan de inhoud aanpassen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioFitAvail)
en: Fit to available surrounding
nl: Aan de beschikbare omgeving aanpassen

en: Table of Contents - Configure
nl: Inhoudsopgave - instellen

en: Table Title
nl: Tabeltitel

en: Use outline
nl: Omlijning gebruiken

en: Use styles
nl: Stijlen gebruiken

en: Configure
nl: Instellen

en: Styles
nl: Stijlen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelTitle)
en: Title
nl: Titel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useOutline) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useStyles)
en: CheckBox
nl: Keuzevakje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureStyles)
en: PushButton
nl: Drukknop

en: Level %1
nl: Niveau %1

en: Level
nl: Niveau

en: Style
nl: Stijl

en: Table of Contents - Configure Styles
nl: Inhoudsopgave - stijlen instellen

en: Styles available
nl: Beschikbare stijlen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stylesAvailableLabel)
en: TextLabel
nl: Tekstlabel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Table Of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Insert a Table of Contents into the document.
nl: Een inhoudsopgave in het document invoegen.

en: Insert Custom...
nl: Eigen invoegen...

en: Insert a custom Table of Contents into the document.
nl: Een eigen inhoudsopgave in het document invoegen.

en: Configure...
nl: Instellen...

en: Configure the Table of Contents
nl: De inhoudsopgave instellen

en: Insert footnote with auto number
nl: Voetnoot met automatische nummering invoegen

en: Insert Labeled Footnote
nl: Voetnoot met label invoegen

en: Insert with label:
nl: Met label invoegen:

en: Insert endnote with auto number
nl: Eindnoot met automatische nummering invoegen

en: Insert Labeled Endnote
nl: Eindnoot met label invoegen

en: Settings...
nl: Instellingen...

en: Insert a citation into the document.
nl: Een citaat in het document invoegen.

en: Insert a bibliography into the document.
nl: Een bibliografie in het document invoegen.

en: Insert Custom Bibliography
nl: Eigen bibliografie invoegen

en: Insert a custom Bibliography into the document.
nl: Een eigen bibliografie in het document invoegen.

en: Configure the bibliography
nl: De bibliografie instellen

en: Insert Link
nl: Koppeling invoegen

en: Insert a weblink or link to a bookmark.
nl: Voeg een webkoppeling of koppeling in in een bladwijzer.

en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Add Bookmark :
nl: Bladwijzer toevoegen :

en: Insert a Bookmark. This is useful to create links that point to areas within the document
nl: Voeg een bladwijzer in. Dit is nuttig om koppelingen te maken die naar gebieden wijzen in het document

en: Display a pop up that hosts the options to add new Bookmark or handle existing Bookmarks
nl: Laat een venster verschijnen die de opties bevat om een nieuwe bladwijzer of toe te voegen of behandel bestaande bladwijzers

en: Manage your Bookmarks. Check where are they pointing to, Delete or Rename.
nl: Beheer uw bladwijzers. Controleer waar ze naar wijzen, Verwijderen of Hernoemen.

[ctx: as in table of contents, list of pictures, index]
en: Tables, Lists & Indexes
nl: Tabellen, lijsten & indexen

en: Footnotes and Endnotes
nl: Voet- en eindnoten

en: Citations and Bibliography
nl: Citaten en bibliografie

en: Links and Bookmarks
nl: Koppelingen en bladwijzers

en: Bookmark cannot be empty
nl: Een bladwijzer mag niet leeg zijn

en: Duplicate Name. Click "Manage Bookmarks"
nl: Dubbele naam. Klik op "Bladwijzers beheren"

en: to Rename or Delete Bookmarks
nl: om bladwijzers te hernoemen of te verwijderen

en: Remove Comment
nl: Commentaar verwijderen

en: Spell check
nl: Spellingcontrole

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Review
nl: Nakijken

en: Text
nl: Tekst

en: A shape that shows text
nl: Een vorm die tekst weergeeft

en: Text Shape
nl: Tekstvorm

en: Configure current section
nl: Huidige sectie configureren

en: Insert new section
nl: Nieuwe sectie invoegen

en: Insert paragraph between sections
nl: Alinea invoegen tussen secties

en: Paste As Text
nl: Als tekst plakken

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

[ctx: Text formatting]
en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Strikethrough
nl: Doorhalen

en: Align Left
nl: Links uitlijnen

en: Align Right
nl: Rechts uitlijnen

en: Align Center
nl: Centreren

en: Align Block
nl: Als blok uitlijnen

en: Change text direction
nl: Tekstrichting wijzigen

en: Change writing direction
nl: Schrijfrichting wijzigen

en: Increase Indent
nl: Meer inspringen

en: Decrease Indent
nl: Minder inspringen

en: Toggle List or List Level Formatting
nl: Lijst of formattering van lijstniveau omschakelen

en: Toggle list on/off, or change format of current level
nl: Lijst aan/uit, of wijzig format van huidige niveau

en: Increase Font Size
nl: Tekengrootte groter

en: Decrease Font Size
nl: Tekengrootte kleiner

en: Font Family
nl: Lettertypefamilie

en: Variable
nl: Variabele

en: Insert Non-Breaking Space
nl: Niet af te breken spatie invoegen

en: Insert Non-Breaking Hyphen
nl: Vast koppelteken invoegen

en: Insert Index
nl: Index invoegen

en: Insert Soft Hyphen
nl: Zacht koppelteken invoegen

en: Line Break
nl: Regelafbreking

en: Page Break
nl: Pagina-einde

en: Insert a page break
nl: Einde pagina invoegen

en: All text after this point will be moved into the next page.
nl: Alle tekst die na dit punt is ingevoerd zal naar de volgende pagina worden verplaatst.

en: Font...
nl: Lettertype...

en: Change character size, font, boldface, italics etc.
nl: Wijzig de tekengrootte, het lettertype, de opmaak van het lettertype, etc.

en: Change the attributes of the currently selected characters.
nl: Wijzig de attributen voor de geselecteerde tekens.

en: Font Size
nl: Tekengrootte

en: Text Color...
nl: Tekstkleur...

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color...
nl: Achtergrondkleur...

en: Auto Resize To Content
nl: Automatisch grootte wijzigen naar inhoud

en: Grow To Fit Width
nl: Groter maken om in de breedte te passen

en: Grow To Fit Height
nl: Groter maken om in de hoogte te passen

en: Shrink To Fit
nl: Kleiner maken om te passen

en: Insert a table into the document.
nl: Een tabel in het document invoegen.

en: Row Above
nl: Rij erboven

en: Insert Row Above
nl: Rij erboven invoegen

en: Row Below
nl: Rij eronder

en: Insert Row Below
nl: Rij eronder invoegen

en: Column Left
nl: Kolom links

en: Insert Column Left
nl: Kolom links invoegen

en: Column Right
nl: Kolom rechts

en: Insert Column Right
nl: Kolom rechts invoegen

en: Column
nl: Kolom

en: Delete Column
nl: Kolom verwijderen

en: Row
nl: Rij

en: Delete Row
nl: Rij verwijderen

en: Merge Cells
nl: Cellen samenvoegen

en: Split Cells
nl: Cellen opsplitsen

en: Select a border style and paint that style onto a table
nl: Selecteer een stijl voor de rand pas die stijl toe op een tabel

en: Paragraph...
nl: Alinea...

en: Change paragraph margins, text flow, borders, bullets, numbering etc.
nl: Wijzig de alineamarges, tekstloop, randen, opsommingen, nummering, etc.

en: <p>Change paragraph margins, text flow, borders, bullets, numbering etc.</p><p>Select text in multiple paragraphs to change the formatting of all selected paragraphs.</p><p>If no text is selected, the paragraph where the cursor is located will be changed.</p>
nl: <p>Wijzig de alineamarges, tekstloop, randen, opsommingen, nummering, etc.</p><p>Selecteer de tekst in meerder alinea's om de opmaak van al die alinea's te wijzigen.</p><p>Als er geen tekst is geselecteerd zal de alinea waarin de cursor zich bevindt worden gewijzigd.</p>

en: Style Manager...
nl: Stijlenbeheer...

en: Change attributes of styles
nl: Stijlattributen wijzigen

en: <p>Change font and paragraph attributes of styles.</p><p>Multiple styles can be changed using the dialog box.</p>
nl: <p>Wijzig de lettertype- en alinea-attributen van de stijlen.</p><p>Meerdere stijlen kunnen worden gewijzigd via het dialoogvenster.</p>

en: Special Character...
nl: Speciaal teken...

en: Insert one or more symbols or characters not found on the keyboard
nl: Voeg één of meerdere speciale tekens in die u niet op uw toetsenbord terug kunt vinden

en: Insert one or more symbols or characters not found on the keyboard.
nl: Voeg één of meerdere speciale tekens in die u niet op uw toetsenbord terug kunt vinden.

en: Repaint
nl: Opnieuw tekenen

en: Insert Comment
nl: Commentaar invoegen

en: Insertion
nl: Invoeging

en: Deletion
nl: Verwijdering

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Ctrl+click to go to link
nl: Ctrl+klik om naar de koppeling te gaan

en: Ctrl+click to go to the note
nl: Ctrl+klik om naar de notitie te gaan

en: Ctrl+click to go to the note reference
nl: Ctrl+klik om naar de referentie van de notitie te gaan

en: follows along
nl: volgt langs

en: Press shift to not resize this
nl: Druk Shift in om dit niet van grootte te wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Border Formatting
nl: Randformattering wijzigen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Column Width
nl: Kolombreedte aanpassen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Adjust Row Height
nl: Rijhoogte aanpassen

en: Table
nl: Tabel

en: Autocorrection
nl: Autocorrectie

en: Key Press
nl: Toetsaanslag

en: This link points to the program or script '%1'.
    Malicious programs can harm your computer. Are you sure that you want to run this program?
nl: Deze koppeling verwijst naar het programma of script '%1'.
    Kwaadaardige programma's kunnen schade aan uw computer berokkenen.  Weet u zeker dat u dit programma wilt uitvoeren?

en: Open Link?
nl: Koppeling openen?

en: Text editing
nl: Tekstbewerking
