koconverter - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Input file
nn: Innfil

en: Output file
nn: Utfil

en: Make a backup of the destination file
nn: Ta ein reservekopi av målfila

en: Batch mode: do not show dialogs
nn: Skriptmodus: Ikkje vis dialogvindauge

en: Interactive mode: show dialogs (default)
nn: Interaktiv modus: Vis dialogvindauge (standard)

en: Mimetype of the output file
nn: MIME-typen til utfila

en: Two arguments required
nn: To argument krevst

en: Mimetype for input file %1 not found!
nn: Fann ikkje MIME-typen til innfila %1.

en: Mimetype not found %1
nn: Fann ikkje MIME-typen %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
nn: Fann ikkje MIME-typen, prøv med valet «-mimetype»

en: *** The conversion failed! ***
nn: *** Konverteringa mislukkast. ***
