ChangecasePlugin - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Change case
nn: Byt mellom små og store

en: Sentence case
nn: Stor forbokstav i setningar

en: lowercase
nn: små bokstavar

en: UPPER CASE
nn: STORE BOKSTAVAR

en: Initial Caps
nn: Stor bokstav først

en: tOGGLE cASE
nn: sKIFT mELLOM små og STORE

en: Change Case...
nn: Byt mellom små og store bokstavar …
