PictureShape - en to nn translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right:
nn: Høgre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bottomLabel)
en: Bottom:
nn: Botn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color mode:
nn: Fargemodus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Crop
nn: Skjer av

en: Greyscale
nn: Gråtonar

en: Watermark
nn: Vassmerke
