KDE 4 - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
nn: Set opp &stavekontroll …

en: Auto Spell Check
nn: Automatisk stavekontroll

en: Check Spelling
nn: Køyr stavekontroll

en: Spelling
nn: Stavekontroll

en: Add to Dictionary
nn: Legg til ordlista
