VariablesPlugin - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Name
nn: Namn

en: Chapter
nn: Kapittel

en: File Name
nn: Filnamn

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Name:
nn: Namn:

en: New
nn: Ny

en: Boolean
nn: Boolsk

en: Percentage
nn: Prosent

en: Currency
nn: Valuta

en: Date
nn: Dato

en: Formula
nn: Formel

en: Value:
nn: Verdi:

en: New Variable
nn: Ny variabel
