KDE 4 - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
nn: Sluttdatoen er før startdatoen. Du må endra datoane slik at sluttdatoen kjem sist.

en: Error
nn: Feil

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
nn: Kalendrar bør ikkje vera lengre enn 10 år. Dersom du verkeleg treng så lange kalendrar, må du heller dela dei opp.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
nn: Start- og sluttdatoane er like, så berre éin dag kjem til å verta sett inn. Vil du halda fram?

en: Warning
nn: Åtvaring

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
nn: Det å laga ein kalender for ei lengre tid enn eitt år vil bruka ganske mykje ressursar. Vil du halda fram?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
nn: Området der kalenderen vert sett inn er IKKJE tomt. Er du sikker på at du vil halda fram, slik at kalenderen skriv over informasjonen som ligg der? Dersom du vel «Nei», vert det området som ville ha vorte skrive over merka, så du kan sjå kva for data som ville ha vorte skrive over.

en: Calendar from %1 to %2
nn: Kalender frå %1 til %2

en: week
nn: veke

en: Calendar
nn: Kalender

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
nn: Kalender

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
nn: Set inn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
nn: Startdato:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
nn: Sluttdato:
