kspreadsolver - en to nn translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nn: V&erktøy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
nn: Presisjon:

en: Function Optimizer
nn: Funksjonsoptimerar

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
nn: Optimering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
nn: Maksimer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
nn: Minimer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
nn: Verdi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
nn: Parametrar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
nn: Funksjon:
