kspreadsolver - en to oc translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
oc: Maximizar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
oc: Minimizar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
oc: Valor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
oc: Paramètres :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
oc: Foncion :
