MusicShape - en to oc translation catalogue (11 entries)

[ctx: lowered half a step]
en: Flat
oc: Plan

en: Dots
oc: Punts

en: Eraser
oc: Goma

[ctx: Other key signature]
en: Other
oc: Autre

en: note
oc: nòta

en: Select
oc: Seleccionar

[ctx: Treble clef]
en: Treble
oc: Agut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
oc: Nom :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, importButton)
en: Import
oc: Importar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, exportButton)
en: Export
oc: Exportar

en: Parts
oc: Partidas
