AutocorrectPlugin - en to oc translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultBulletStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doubleDefault) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, singleDefault) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: Default
oc: Defaut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, findLabel)
en: &Find
oc: &Recercar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add1)
en: &Add
oc: &Apondre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove2)
en: Remove
oc: Suprimir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Find
oc: Recercar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Replace
oc: Remplaçar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove1)
en: R&emove
oc: S&uprimir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add2)
en: A&dd
oc: A&pondre

en: &Modify
oc: &Modificar
