karbon - en to oc translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
oc: &Edicion

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
oc: Aficha&tge

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
oc: Edicion

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
oc: Objècte

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
oc: Alinhar

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
oc: Efièches

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
oc: Visualizacion

en: Properties
oc: Propietats

en: Angle:
oc: Angle :

en: Configure
oc: Configurar

en: Interface
oc: Interfaç

en: Grid
oc: Grasilha
