ArtisticTextShape - en to pl translation catalogue (30 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
pl: Dodaj zakres tekstu

en: ArtisticTextShape
pl: ArtystycznyTekst

en: A shape which shows a single text line
pl: Kształt pokazujący pojedynczy wiersz tekstu

en: Artistic Text
pl: Artystyczny tekst

en: Detach Path
pl: Odłącz ścieżkę

en: Convert to Path
pl: Przekształć do ścieżki

en: Bold text
pl: Pogrubiony tekst

en: Italic text
pl: Pochylony tekst

en: Superscript
pl: Indeks górny

en: Subscript
pl: Indeks dolny

en: Anchor at Start
pl: Zakotwicz na początku

en: Anchor at Middle
pl: Zakotwicz w środku

en: Anchor at End
pl: Zakotwicz na końcu

en: Click to change cursor position.
pl: Kliknij, aby zmienić pozycję kursora.

en: Click to select text shape.
pl: Kliknij, aby wybrać kształt tekstu.

en: Double click to put text on path.
pl: Kliknij podwójnie, aby umieścić tekst na ścieżce.

en: Drag handle to change start offset.
pl: Przeciągnij uchwyt, aby zmienić przesunięcie początku.

en: Press escape to finish editing.
pl: Naciśnij escape, aby zakończyć edytowanie.

en: Press return to finish editing.
pl: Naciśnij enter, aby zakończyć edytowanie.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
pl: Przekształć do ścieżki

en: Text Properties
pl: Właściwości tekstu

en: Text On Path
pl: Tekst na ścieżce

en: Artistic text editing
pl: Edytowanie artystycznego tekstu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
pl: Dołącz ścieżkę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
pl: Zmień zakotwiczenie tekstu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
pl: Zmień czcionkę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
pl: Zmień przesunięcie tekstu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
pl: Odłącz ścieżkę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
pl: Usuń zakres tekstu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
pl: Zastąp zakres tekstu
