ChartShape2 - en to pl translation catalogue (290 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: Start
pl: Początek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: End
pl: Koniec

en: Near-axis
pl: Obok osi

en: Other-side
pl: Po drugiej stronie

en: Axistitle
pl: Tytuł osi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShow)
en: Show Axis
pl: Pokaż oś

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisScalingButton)
en: Scale
pl: Podziałka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowLabels)
en: Show Labels
pl: Pokaż etykiety

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisEditFontButton)
en: Font
pl: Czcionka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowMajorGridLines)
en: Show Major Grid
pl: Pokaż główną siatkę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowMinorGridLines)
en: Show Minor Grid
pl: Pokaż pomniejszą siatkę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, barPropertiesLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Bar Properties</span></p></body></html>
pl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Właściwości kolumn</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenSetsLabel)
en: Gap Between Sets
pl: Przerwa między zestawami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenBarsLabel)
en: Gap Between Bars
pl: Przerwa między słupkami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowTitle)
en: Show Title
pl: Pokaż tytuł

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary X Axis
pl: Główna oś X

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary Y Axis
pl: Główna oś Y

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary X Axis
pl: Druga oś X

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary Y Axis
pl: Druga oś Y

en: Plugin Missing
pl: Wtyczka niedostępna

en: The plugin needed for displaying text labels in a chart is not available.
pl: Wtyczka potrzebna do pokazywania etykiet tekstowych w wykresie jest niedostępna.

en: The plugin needed for displaying text labels is not compatible with the current version of the chart Flake shape.
pl: Wtyczka potrzebna do pokazywania etykiet tekstowych nie jest zgodna z obecną wersją wykresu kształtu Flake.

en: Plugin Incompatible
pl: Wtyczka niekompatybilna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Title
pl: Tytuł

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
pl: Podtytuł

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
pl: Stopka

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
pl: Ten dokument zawiera odsyłacz do zdalnego dokumentu
    %1

en: Confirmation Required
pl: Wymagane potwierdzenie

en: Download
pl: Pobierz

en: Skip
pl: Pomiń

en: Chart
pl: Wykres

en: Business charts
pl: Wykresy biznesowe

en: Bar Chart
pl: Wykres słupkowy

en: Normal bar chart
pl: Normalny wykres słupkowy

en: Stacked Bar Chart
pl: Nałożony wykres słupkowy

en: Stacked bar chart
pl: Nałożony wykres słupkowy

en: Percent Bar Chart
pl: Procentowy wykres słupkowy

en: Percent bar chart
pl: Procentowy wykres słupkowy

en: Line Chart
pl: Wykres liniowy

en: Normal line chart
pl: Normalny wykres linowy

en: Stacked Line Chart
pl: Nałożony wykres linowy

en: Stacked line chart
pl: Nałożony wykres linowy

en: Percent Line Chart
pl: Procentowy wykres linowy

en: Percent line chart
pl: Procentowy wykres linowy

en: Area Chart
pl: Wykres warstwowy

en: Normal area chart
pl: Normalny wykres obszarowy

en: Stacked Area Chart
pl: Nałożony wykres obszarowy

en: Stacked area chart
pl: Nałożony wykres obszarowy

en: Percent Area Chart
pl: Procentowy wykres obszarowy

en: Percent area chart
pl: Procentowy wykres obszarowy

en: Pie Chart
pl: Wykres kołowy

en: Pie chart
pl: Wykres kołowy

en: Ring Chart
pl: Wykres pierścieniowy

en: Ring chart
pl: Wykres pierścieniowy

en: Bubble Chart
pl: Wykres bąbelkowy

en: Bubble chart
pl: Wykres bąbelkowy

en: Scatter Chart
pl: Wykres punktowy (XY)

en: Scatter chart
pl: Wykres punktowy (XY)

en: Radar Chart
pl: Wykres radarowy

en: Radar chart
pl: Wykres radarowy

en: Filled Radar Chart
pl: Wypełniony wykres radarowy

en: Filled radar chart
pl: Wypełniony wykres radarowy

en: Candle Stick Stock Chart
pl: Wykres akcji świecowy

en: Japanese candle stick stock chart
pl: Wykres akcji świecowy japoński

en: OHLC Stock Chart
pl: Wykres akcji OHLC

en: Open High Low Close stock chart
pl: Wykres akcji Otwarcie Najwyżej Najniżej Zamknięcie

en: HLC Stock Chart
pl: Wykres akcji HLC

en: High Low Close stock chart
pl: Wykres akcji Najwyżej Najniżej Zamknięcie

en: January
pl: Styczeń

en: July
pl: Lipiec

en: December
pl: Grudzień

en: Column %1
pl: Kolumna %1

en: Month
pl: Miesiąc

en: Growth in %
pl: Przyrost w %

en: Share A
pl: Papier A

en: Share B
pl: Papier B

en: Share C
pl: Papier C

en: Open
pl: Otwarcie

en: High
pl: Najwyżej

en: Low
pl: Najniżej

en: Close
pl: Zamknięcie

en: Growth
pl: Wzrost

en: Do something
pl: Zrób coś

en: Do something else
pl: Zrób coś innego

en: Titles
pl: Tytuły

en: Legend
pl: Legenda

en: Plot Area
pl: Obszar wykresu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Legend
pl: Pokaż legendę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Legend
pl: Ukryj legendę

en: Chart editing
pl: Edytowanie wykresów

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Axis
pl: Dodaj oś

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove Axis
pl: Usuń oś

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Title
pl: Pokaż tytuły osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Title
pl: Ukryj tytuły osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis
pl: Pokaż oś

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis
pl: Ukryj oś

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Labels
pl: Pokaż opisy osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Labels
pl: Ukryj opisy osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Major Gridlines
pl: Pokaż główne linie osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Major Gridlines
pl: Ukryj główne linie osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Minor Gridlines
pl: Pokaż poboczne linie osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Minor Gridlines
pl: Ukryj poboczne linie osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Logarithmic Scaling
pl: Podziałka logarytmiczna

[ctx: (qtundo-format)]
en: Linear Scaling
pl: Podziałka liniowa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Step Width
pl: Ustaw szerokość kroku osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Substep Width
pl: Ustaw szerokość podkroku osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Automatic Step Width
pl: Ustaw samoczynną szerokość kroku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Manual Step Width
pl: Ustaw ręczną szerokość kroku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Automatic Substep Width
pl: Samoczynna szerokość podkroku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Manual Substep Width
pl: Ręczna szerokość podkroku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Label Font
pl: Ustaw czcionkę etykiety osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Position
pl: Ustaw położenie osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Labels Position
pl: Ustaw położenie opisów osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Text Shape
pl: Pokaż kształt tekstu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Text Shape
pl: Ukryj kształt tekstu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Bar Chart
pl: Normalny wykres słupkowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Bar Chart
pl: Nałożony wykres słupkowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Bar Chart
pl: Procentowy wykres słupkowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Line Chart
pl: Normalny wykres linowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Line Chart
pl: Nałożony wykres linowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Line Chart
pl: Procentowy wykres linowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Area Chart
pl: Normalny wykres obszarowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Area Chart
pl: Nałożony wykres obszarowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Area Chart
pl: Procentowy wykres obszarowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Circle Chart
pl: Wykres kołowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ring Chart
pl: Wykres pierścieniowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Scatter Chart
pl: Wykres punktowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Radar Chart
pl: Wykres radarowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Filled Radar Chart
pl: Wypełniony wykres radarowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stock Chart
pl: Wykres akcji

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bubble Chart
pl: Wykres bąbelkowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Surface Chart
pl: Wykres powierzchniowy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Gantt Chart
pl: Wykres Gantta

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Chart Type
pl: Ustaw rodzaj wykresu dla zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Category
pl: Pokaż kategorię zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Category
pl: Ukryj kategorię zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Number
pl: Pokaż numer zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Number
pl: Ukryj numer zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Percent
pl: Pokaż procent zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Percent
pl: Ukryj procent zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Symbol
pl: Pokaż symbol zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Symbol
pl: Ukryj symbol zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Brush Color
pl: Ustaw kolor pędzla zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Pen Color
pl: Ustaw kolor długopisu zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Marker
pl: Ukryj znacznik zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Marker Symbol
pl: Pokaż symbol znacznika zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Axis
pl: Ustaw osie zestawu danych

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Bars
pl: Ustaw przerwę między słupkami

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Sets
pl: Ustaw przerwę między zestawami

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Title
pl: Ustaw tytuł legendy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Font
pl: Ustaw czcionkę legendy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Font size
pl: Ustaw rozmiar czcionki legendy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Orientation
pl: Ustaw kierunek legendy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Horizontal Bars
pl: Ustaw słupki poziome

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Vertical Bars
pl: Ustaw słupki pionowe

en: Series %1
pl: Zestawy %1

en: Chart Type
pl: Rodzaj wykresu

en: Normal
pl: Zwykły

en: Stacked
pl: Skumulowany

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent)
en: Percent
pl: Procenty

en: Polar Chart
pl: Wykres biegunowy

en: Filled
pl: Wypełniony

en: Stock Chart
pl: Wykres akcji

en: Candlestick
pl: Świecowy

en: OpenHighLowClose
pl: OtwarcieMaksMinZamknięcie

en: HighLowClose
pl: MaksMinZamknięcie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: None
pl: Żadna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
pl: Dopasowywana

en: Select
pl: Wybierz

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitleResize) i18n: ectx: prop
en: Auto
pl: Samoczynnie

en: Data Set %1
pl: Zestaw danych %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dataSets)
en: Select a data set
pl: Wybierz serię danych

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetHasChartType)
en: Use Plot Type
pl: Użyj rodzaj wykresu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Attach To Axis
pl: Dołącz do osi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
pl: Kreska

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
pl: Wypełnij

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetMarkerLabel)
en: Marker
pl: Znacznik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowCategory)
en: Category
pl: Kategoria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowNumber)
en: Number
pl: Numer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowErrorBar)
en: Error Bars
pl: Słupki błędów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertRow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, formatErrorBar)
en: Insert
pl: Wstaw

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog)
en: Dialog
pl: Okno dialogowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, logarithmicScaling)
en: Logarithmic Scaling
pl: Podziałka logarytmiczna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Step Width:
pl: Podziałka główna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Substep Width:
pl: Podziałka pomocnicza:

en: Bubble Data Editor
pl: Edytor danych bąbelkowych

en: Insert Column Before
pl: Wstaw kolumnę przed

en: Insert Column After
pl: Wstaw kolumnę za

en: Insert Row Above
pl: Wstaw wiersz powyżej

en: Insert Row Below
pl: Wstaw wiersz poniżej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteSelection)
en: Delete
pl: Usuń

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScatterDataEditor) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BubbleDataEditor)
en: Bubbles Editor
pl: Edytor bąbelków

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnBefore) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnLeft)
en: Insert data column before selected column
pl: Wstaw kolumnę danych przed zaznaczoną kolumną

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowBelow)
en: Insert data row below selected row
pl: Wstaw wiersz danych pod zaznaczonym wierszem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowAbove)
en: Insert data row above selected row
pl: Wstaw wiersz danych nad zaznaczonym wierszem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnRight)
en: Insert data column after selected column
pl: Wstaw kolumnę danych za zaznaczoną kolumną

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete selection
pl: Usuń zaznaczenie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, manualControl)
en: Manual control of data sets
pl: Ręczny nadzór nad zestawami danych

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitleResize) i18n: ectx: prop
en: Manual
pl: Ręcznie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeDataSet)
en: Remove data set
pl: Usuń zestaw danych

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetBefore)
en: Add data set after selected data set
pl: Dodaj zestaw danych za zaznaczonym zestawem danych

en: Dataset Name
pl: Nazwa zestawu danych

en: X-Values
pl: Wartości-X

en: Y-Values
pl: Wartości-Y

en: Bubble Size
pl: Rozmiar bąbelka

[ctx: @info:tooltip]
en: Label: %1
pl: Etykieta: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Default label: %1
pl: Domyślna etykieta: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: X-Values cell region: %1
pl: Region komórki wartości X: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Default values used
pl: Domyślne używane wartości

[ctx: @info:tooltip]
en: Y-Values cell region: %1
pl: Region komórki wartości Y: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Bubble size cell region: %1
pl: Region komórki rozmiaru bąbelka: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Y Values:
pl: Wartości Y:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: X Values:
pl: Wartości X:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Choose a Data Set</b>
pl: <b>Wybierz serię danych</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
pl: Kategorie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Name:</span></p></body></html>
pl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Nazwa:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ChartTableEditor)
en: Data Editor
pl: Edytor danych

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInRows)
en: &Data sets in rows
pl: Zestawy &danych w wierszach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInColumns)
en: Data sets in &columns
pl: Zestawy dany&ch w kolumnach

en: Select Font
pl: Wybierz czcionkę

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, FormatErrorBarDialog)
en: Format Error Bars
pl: Formatuj słupki błędów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Category</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>
pl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Kategoria błędu</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Constant
pl: Stała

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Percentage
pl: Procent

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Error Margin
pl: Margines błędu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Standard Deviation
pl: Odchylenie standardowe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Variance
pl: Wariancja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: From Data table
pl: Z tabeli danych

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Positive
pl: Dodatni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, negIndicator)
en: Negative
pl: Ujemny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameValueForBoth)
en: Same for both
pl: Równy dla obu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Value
pl: Wartość

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Indicator</span></p></body></html>
pl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Wskaźnik błędu</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posIndicator)
en: Positive
pl: Dodatni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posAndNegIndicator)
en: Both
pl: Oba

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
pl: Nowa oś

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
pl: Tytuł:

en: Pie Data Editor
pl: Edytor danych kołowych

en: Row %1
pl: Wiersz %1

en: Scatter Data Editor
pl: Edytor danych punktowych

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StockDataEditor)
en: Stock Data Editor
pl: Edytor danych giełdowych

en: Delete Row
pl: Usuń wiersz

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete row
pl: Usuń wiersz

en: Insert Above
pl: Wstaw powyżej

en: Insert Below
pl: Wstaw poniżej

en: Insert Before
pl: Wstaw przed

en: Insert After
pl: Wstaw za

en: Delete Selection
pl: Usuń zaznaczenie

en: New Row
pl: Nowy wiersz

en: New Column
pl: Nowa kolumna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Vertical
pl: Pionowo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Horizontal
pl: Poziomo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: Center
pl: Na środku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Right
pl: Prawo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top
pl: Góra

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom
pl: Dół

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Left
pl: Lewo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-left
pl: Lewy górny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-right
pl: Prawy górny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-left
pl: Lewy dolny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-right
pl: Prawy dolny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Position
pl: Położenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showLegend)
en: Show Legend
pl: Pokaż legendę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
pl: Kierunek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, legendEditFontButton)
en: Fonts...
pl: Czcionki...

en: Data Point %1
pl: Punkt danych %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E&xplode Factor
pl: &Współczynnik rozstrzelenia

en: Surface Chart
pl: Wykres powierzchniowy

en: Gantt Chart
pl: Wykres Gantta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, chartOrientation)
en: Vertical Bars
pl: Pionowe słupki

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, chartOrientation)
en: Horizontal Bars
pl: Poziome słupki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editData)
en: Edit Data...
pl: Edytuj dane...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Axes
pl: Osie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Data Sets
pl: Zestaw danych

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Data Points
pl: Punkty danych

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Range line
pl: Linia zakresu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Gain marker
pl: Znacznik zysku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel_2)
en: Loss marker
pl: Znacznik straty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Positioning
pl: Umieszczenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Resize
pl: Zmień rozmiar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Categories
pl: Kategorie

en: Butt cap
pl: Kątowe zakończenie

en: Round cap
pl: Zaokrąglone zakończenie

en: Square cap
pl: Kwadratowe zakończenie

en: Miter join
pl: Ostre połączenie

en: Round join
pl: Zaokrąglone połączenia

en: Bevel join
pl: Ścięte połączenie

en: Miter limit
pl: Ograniczenie ostrości

en: Set line width of actual selection
pl: Ustaw szerokość linii bieżącego zaznaczenia

en: Change the color of the line
pl: Zmień barwę linii
