kword - en to pl translation catalogue (285 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (view_displaymodes) i18n: ectx: Menu (view)
en: &Display Mode
pl: &Tryb wyświetlania

note: i18n: ectx: Menu (semantic)
en: Semantics
pl: Semantyczne

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: S&tyles
pl: Wygląd&y

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
pl: Pisownia

note: i18n: ectx: Menu (AutoCorrection)
en: AutoCorrection
pl: Samopoprawianie

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
pl: Edycja

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
pl: Wyniki sprawdzania pisowni

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
pl: Zmień zmienną na

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Page Style
pl: Ustaw wygląd strony

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Page Style
pl: Wstaw wygląd strony

[ctx: (qtundo-format)]
en: Page Properties
pl: Właściwości strony

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
pl: Utwórz kształt

en: Baseline
pl: Linia podstawowa

en: Character
pl: Znak

en: Row
pl: Wiersz

en: Page (entire) area
pl: Obszar strony (całkowitej)

en: Page text area
pl: Obszar tekstu strony

en: Paragraph area
pl: Obszar akapitu

en: Paragraph text area
pl: Obszar tekstu akapitu

en: Left page border
pl: Obramowanie lewej strony

en: Right page border
pl: Obramowanie prawej strony

en: Right paragraph border
pl: Obramowanie prawego akapitu

en: Left paragraph border
pl: Obramowanie lewego akapitu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shape relation to text is:
pl: Kształt względem tekstu jest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: Inline with text (behaves as a character)
pl: W wierszu z tekstem (zachowuje się jak znak)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: Floating, but anchored to a character position
pl: Pływający, lecz zakotwiczony do położenia znaku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Floating, but anchored to a paragraph
pl: Pływający, lecz zakotwiczony do akapitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: Floating free (not anchored to text)
pl: Pływający dowolnie (niezakotwiczony do tekstu)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVert)
en: Vertical Positioning
pl: Rozmieszczenie w pionie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rTop)
en: Top align with:
pl: Góra wyrównana z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVCenter) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHCenter)
en: Center align with:
pl: Środek wyrównany z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rBottom)
en: Bottom align with:
pl: Dół wyrównany z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHOffset)
en: Offset
pl: Przesunięcie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lHOffset)
en: from:
pl: od:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHoriz)
en: Horizontal Positioning
pl: Rozmieszczenie w poziomie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rLeft)
en: Left align with:
pl: Lewo wyrównane z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rRight)
en: Right align with:
pl: Prawo wyrównane z:

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Misc
pl: Różne

en: Grid
pl: Siatka

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
pl: Dokument

en: Document Settings
pl: Ustawienia dokumentu

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
pl: Autor

en: Author
pl: Autor

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
pl: Utwórz nową zakładkę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
pl: Zakładki pozwalają łatwo przemieszczać się po dokumencie.
    Wybierz nazwę dla swojej zakładki.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
pl: Nazwa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnsLabel)
en: Columns:
pl: Kolumny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spacingLabel)
en: Column spacing:
pl: Odstęp między kolumnami:

en: frameset
pl: zestaw ramek

en: No framesets in document
pl: W dokumencie nie ma zestawów ramek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
pl: Nazwa zestawu ramek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Create a new frameset:
pl: Utwórz nowy zestaw ramek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, existingRadio)
en: Select existing frameset to connect to:
pl: Wybierz istniejący zestaw ramek aby połączyć z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
pl: Nazwa zestawu ramek

en: Smart Positioning
pl: Mądre pozycjonowanie

en: Text Run Around
pl: Tekst dokoła ramki

en: Connect Text Frames
pl: Połącz ramki tekstowe

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Shape Properties
pl: Zmień właściwości kształtu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAnchor)
en: Anchor to...
pl: Zakotwicz do...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
pl: &Strony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Para&graph
pl: &Akapitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: &To Character
pl: &Do znaku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: &As Character
pl: &Jako znak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
pl: Poziome wyrównanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignLeft)
en: &Left
pl: &Lewo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignCenter)
en: &Center
pl: &Środek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignRight)
en: &Right
pl: &Prawo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie pionowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignTop)
en: &Top
pl: &Góra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignMiddle)
en: &Middle
pl: Śr&odek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignBottom)
en: &Bottom
pl: &Dół

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpWrap)
en: Text Wrap-around
pl: Opływanie tekstem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, runThrough)
en: Run through this shape
pl: Przebiegał przez ten kształt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRunaround)
en: Skip below this shape
pl: Ominie dołem ten kształt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left)
en: Run on left side of this shape
pl: Przebiegał po prawej stronie tego kształtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right)
en: Run on right side of this shape
pl: Przebiegał po prawej stronie tego kształtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, longest)
en: Run on longest side of this shape
pl: Przebiegał po najdłuższej stronie tego kształtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, both)
en: Run on both sides of this shape
pl: Przebiegał po obu stronach tego kształtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, enough)
en: Run on sides that are wider than:
pl: Przebiegał po stronach, które są szersze niż:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Distance Between Shape and Text:
pl: Odległość pomiędzy kształtem a tekstem:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
pl: Kolumny

en: Style
pl: Wygląd

en: Clone
pl: Klon

en: Delete
pl: Usuń

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Page Style
pl: Zmień wygląd strony

en: Clone Page Style
pl: Powiel wygląd strony

en: Add a new page style with the name:
pl: Dodaj nowy wygląd strony o nazwie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Text elsewhere will:
pl: Tekst wokół będzie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: The shape affects the text by its:
pl: Kształt wpływa na teks poprzez jego:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, box)
en: Bounding box
pl: Pole ograniczające

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, outside)
en: Contour
pl: Obrys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Shape and text are separated left by:
pl: Kształt i tekst są rozdzielone po lewej o:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Right by:
pl: Z prawej o:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Above by:
pl: Z góry o:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Below by:
pl: Z dołu o:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
pl: &Zmień nazwę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
pl: &Usuń

en: Please provide a new name for the bookmark
pl: Podaj nową nazwę zakładki

en: Rename Bookmark
pl: Zmień nazwę zakładki

en: A bookmark with the name "%1" already exists.
pl: Zakładka o nazwie "%1" już istnieje.

en: Select Bookmark
pl: Wybierz zakładkę

en: Geometry
pl: Geometria

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
pl: Rozmiar strony i marginesy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
pl: Utwórz

en: Debug
pl: Diagnostyka

en: Navigation
pl: Poruszanie się

en: Page #
pl: Strona #

en: Section
pl: Rozdział

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Words:
pl: Słowa:

en: Sentences:
pl: Zdania:

en: Syllables:
pl: Sylaby

en: Characters (spaces):
pl: Znaki (odstępy):

en: Characters (no spaces):
pl: Znaki (bez odstępów):

en: Lines:
pl: Wiersze:

en: Readability:
pl: Czytelność:

en: Flesch reading ease
pl: Łatwość czytania treści

en: East asian characters:
pl: Znaki wschodnioazjatyckie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_words)
en: Words
pl: Słowa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_sentences)
en: Sentences
pl: Zdania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_syllables)
en: Syllables
pl: Sylaby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_lines)
en: Lines
pl: Wiersze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charspace)
en: Characters With Spaces
pl: Znaki z odstępami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charnospace)
en: Characters without spaces
pl: Znaki bez odstępów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_east)
en: East Asian characters
pl: Znaki wschodnioazjatyckie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_flesch)
en: Flesch Reading Ease
pl: Łatwość czytania treści

[ctx: Style name]
en: Standard
pl: Standardowy

[ctx: Style name]
en: Head 1
pl: Nagłówek 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
pl: Nagłówek 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
pl: Nagłówek 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
pl: Lista numerowana

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
pl: Lista alfabetyczna

[ctx: Style name]
en: Bullet List
pl: Lista punktowana

[ctx: Style name]
en: Contents Title
pl: Treść tytułu

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
pl: Treść nagłówka 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
pl: Treść nagłówka 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
pl: Treść nagłówka 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
pl: Tytuł dokumentu

[ctx: Style name]
en: Header
pl: Nagłówek

[ctx: Style name]
en: Footer
pl: Stopka

[ctx: Style name]
en: Plain
pl: Czysty

[ctx: Style name]
en: Borders 1
pl: Obramowania 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
pl: Obramowania 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
pl: Obramowania 3

[ctx: Style name]
en: Row
pl: Wiersz

[ctx: Style name]
en: Column
pl: Kolumna

[ctx: Style name]
en: Light Gray
pl: Jasny szary

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
pl: Ciemny szary

[ctx: Style name]
en: Black
pl: Czarny

[ctx: Style name]
en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
pl: Ciemnoniebieski

[ctx: Style name]
en: Red
pl: Czerwony

[ctx: Style name]
en: Yellow
pl: Żółty

[ctx: Style name]
en: Colorful
pl: Kolorowy

[ctx: Style name]
en: Bluish
pl: Błękitny

[ctx: Style name]
en: Simple 1
pl: Przykład 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
pl: Przykład 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
pl: Przykład 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
pl: Nagłówek 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
pl: Nagłówek 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
pl: Nagłówek 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
pl: Nagłówek 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
pl: Kolumny 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
pl: Kolumny 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
pl: Siatka 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
pl: Siatka 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
pl: Siatka 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
pl: Szary nagłówek

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
pl: Niebieski nagłówek

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
pl: Niebieski tradycyjny

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
pl: Szary tradycyjny

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
pl: Niebieska góra i dół

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
pl: Szara góra i dół

[ctx: application name]
en: Calligra Words
pl: Słowa Calligra

en: Word processor
pl: Edytor tekstu

en: Copyright 1998-%1, The Words Team
pl: Copyright 1998-%1, Zespół Słów

en: Co Maintainer/Port to Qt6
pl: Współopiekun/Przeniesienie na Qt6

en: Co maintainer
pl: Współopiekun

en: Everything
pl: Wszystko

en: Formatting stuff
pl: Sprawy formatowania

en: Filter
pl: Filtr

en: Layout and Painting
pl: Układ i drukowanie

en: Statistics docker
pl: Dokowanie statystyk

en: Foot and endnotes
pl: Stopki i notatki końcowe

en: Bibliography
pl: Bibliografia

en: Style Manager
pl: Zarządzanie stylami

en: ODF Support
pl: Obsługa ODF

en: Fatcow Web Hosting
pl: Hosting sieciowy Fatcow

en: Page break icon
pl: Ikona podziału strony

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Standard
pl: Standardowy

en: Document Title
pl: Tytuł dokumentu

en: Head 1
pl: Nagłówek 1

en: Head 2
pl: Nagłówek 2

en: Head 3
pl: Nagłówek 3

en: Bullet List
pl: Lista punktowana

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No office:body tag found.
pl: Niepoprawny plik OpenDocument OASIS. Nie znaleziono znacznika office:body.

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No tag found inside office:body.
pl: Niepoprawny plik OpenDocument OASIS. Nie znaleziono znacznika wewnątrz office:body.

en: This is not a word processing document, but %1. Please try opening it with the appropriate application.
pl: To nie jest dokument przetwarzania tekstu, ale %1. Spróbuj otworzyć go przy użyciu odpowiedniego programu.

[ctx: Default page style display name]
en: Standard
pl: Standardowy

en: Can not find needed text component, Words will quit now
pl: Nie można znaleźć potrzebnego składnika tekstu, Words zakończy pracę

en: Installation Error
pl: Błąd instalacji

en: Modified
pl: Ze zmianami

en: Saved
pl: Zapisany

en: Page %1 of %2
pl: Strona %1 z %2

en: Page %1-%2 of %3
pl: Strona %1-%2 z %3

en: Line %1
pl: Wiersz %1

en: Page Number
pl: Numer strony

en: Line Number
pl: Numer wiersza

en: Change the page style
pl: Zmień wygląd strony

en: Page Style
pl: Wygląd strony

en: Page Size
pl: Rozmiar strony

en: Saved/Modified
pl: Zapisano/Zmodyfikowano

en: Mouse Cursor X:Y
pl: Kursor myszy X:Y

en: Zoom Controller
pl: Kontrola powiększania

en: Exit Fullscreen Mode
pl: Opuść tryb pełnoekranowy

en: Shape Properties...
pl: Właściwości kształtu...

en: Change how the shape behave
pl: Zmień sposób zachowania się kształtu

en: Create Template From Document...
pl: Utwórz szablon z dokumentu...

en: Save this document and use it later as a template
pl: Zapisz ten dokument i użyj go później jako szablonu

en: You can save this document as a template.<br><br>You can use this new template as a starting point for another document.
pl: Możesz zapisać ten dokument jako szablon.<br><br>Możesz użyć tego nowego szablonu jako punkt początkowy dla innego dokumentu.

en: Show Formatting Characters
pl: Pokaż znaki formatowania

en: Toggle the display of non-printing characters
pl: Przełącz wyświetlanie niedrukowanych znaków

en: Toggle the display of non-printing characters.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you tabs, spaces, carriage returns and other non-printing characters.
pl: Przełącz wyświetlanie niedrukowanych znaków <br/> <br/>Kiedy ta opcja jest włączona, Words pokazuje tabulatory, spacje, znaki nowego wiersza oraz inne niedrukowane znaki.

en: Show Field Shadings
pl: Pokaż cienie pól

en: Toggle the shaded background of fields
pl: Przełącz cieniowane tła pól

en: Toggle the visualization of fields (variables etc.) by drawing their background in a contrasting color.
pl: Przełącz wizualizację pól (zmiennych itp.) poprzez rysowanie ich teł kontrastującą barwą.

en: Show Text Shape Borders
pl: Pokaż obramowania kształtu tekstu

en: Turns the border display on and off
pl: Włącza i wyłącza wyświetlanie obramowania

en: Turns the border display on and off.<br/><br/>The borders are never printed. This option is useful to see how the document will appear on the printed page.
pl: Przełącza wyświetlanie i ukrywanie obramowania.<br/> <br/>Obramowania nie są w ogóle drukowane. Opcja ta jest użyteczna jedynie do tego, aby zobaczyć jak będzie wyglądać strona na wydruku.

en: Show Table Borders
pl: Pokaż obramowania tabeli

en: Toggle the display of table borders
pl: Przełącz wyświetlanie obramowań tabeli

en: Toggle the display of table borders.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you any invisible table borders with a thin gray line.
pl: Przełącz wyświetlanie obramowań tabeli.<br/> <br/>Kiedy ta opcja jest włączona, Words pokazuje wszystkie niewidzialne obramowania tabel przy użyciu cienkiej szarej linii.

en: Show Section Bounds
pl: Pokaż granice rozdziału

en: Toggle the display of section bounds
pl: Przełącz wyświetlanie granic rozdziałów

en: Toggle the display of section bounds.<br/><br/>When this is enabled, any section bounds will be indicated with a thin gray horizontal brackets.
pl: Przełącz wyświetlanie granic rozdziałów.<br/> <br/>Kiedy ta opcja jest włączona, każdy granica rozdziału zostanie wyświetlona przy pomocy wąskich poziomych nawiasów.

en: Show Rulers
pl: Pokaż linijki

en: Shows or hides rulers
pl: Pokazuje lub ukrywa linijki

en: The rulers are the white measuring spaces top and left of the document. The rulers show the position and width of pages and of frames and can be used to position tabulators among others.<p>Uncheck this to disable the rulers from being displayed.</p>
pl: Linijki są to białe obszary na górze i po lewej stronie dokumentu. Pokazują pozycję i szerokość stron oraz ramek i mogą zostać użyte do pozycjonowania tabulatorów. <p>Odznacz tę opcję aby wyłączyć i ukryć linijki.</p>

en: Snap to Grid
pl: Przyciągaj do siatki

en: Show Status Bar
pl: Pokaż pasek stanu

en: Shows or hides the status bar
pl: Pokazuje lub ukrywa pasek statusu

en: Fullscreen Mode
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Set view in fullscreen mode
pl: Ustaw widok w trybie pełnoekranowym

en: Semantic Stylesheets...
pl: Semantyczne arkusze wyglądów...

en: Modify and add semantic stylesheets
pl: Zmieniaj i dodawaj semantyczne arkusze wyglądów

en: Stylesheets are used to format the display of information which is stored in RDF.
pl: Arkusze wyglądów są wykorzystywane do formatowania wyświetlania informacji zapisanych w RDF.

en: Configure...
pl: Ustawienia...

en: Page Layout...
pl: Układ strony...

en: Change properties of entire page
pl: Zmień właściwości całej strony

en: Change properties of the entire page.<p>Currently you can change paper size, paper orientation, header and footer sizes, and column settings.</p>
pl: Zmień właściwości całej strony. <p> Obecnie możesz zmienić wielkość papieru, jego orientację, wielkość nagłówka i stopki oraz ustawienia kolumny.</p>

en: Create Header
pl: Utwórz nagłówek

en: Create Footer
pl: Utwórz stopkę

en: Show Comments
pl: Pokaż komentarze

en: Shows comments in the document
pl: Pokazuje komentarze w dokumencie

en: Word Count
pl: Liczba słów

en: Shows or hides word counting in status bar
pl: Pokazuje lub ukrywa zliczanie słów na pasku stanu

en: Page Setup
pl: Ustawienia strony

en: Header & Footer
pl: Nagłówek i stopka

en: Page layout
pl: Układ strony

[ctx: Label for the Find text input box]
en: Find:
pl: Znajdź:

[ctx: Next search result]
en: Next
pl: Następny

[ctx: Previous search result]
en: Previous
pl: Poprzedni

[ctx: Search options]
en: Options
pl: Opcje

[ctx: Label for the Replace text input box]
en: Replace:
pl: Zastąp:

[ctx: Replace the current match]
en: Replace
pl: Zastąp

[ctx: Replace all found matches]
en: Replace All
pl: Zastąp wszystkie

en: Replace
pl: Zastąp

[ctx: Total number of matches]
en: 1 match found | %1 matches found
pl[0]: Znaleziono 1 pasujące wyrażenie
pl[1]: Znaleziono %1 pasujące wyrażenia
pl[2]: Znaleziono %1 pasujących wyrażeń

en: No matches found
pl: Nie znaleziono pasujących wyrażeń

en: Search hit bottom, continuing from top.
pl: Gdy wyszukiwanie osiągnie dół, zacznie od góry.

en: Search hit top, continuing from bottom.
pl: Gdy wyszukiwanie osiągnie górę, zacznie od dołu.

en: Odd Pages Header
pl: Nagłówek stron nieparzystych

en: Even Pages Header
pl: Nagłówek stron parzystych

en: Odd Pages Footer
pl: Stopka stron nieparzystych

en: Even Pages Footer
pl: Stopka stron parzystych

en: Main text
pl: Główny tekst

en: Other text
pl: Inny tekst
