SpellCheckPlugin - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
pl: Konfiguracja &sprawdzania pisowni...

en: Auto Spell Check
pl: Automatyczne sprawdzanie pisowni

en: Check Spelling
pl: Sprawdź pisownię

en: Spelling
pl: Pisownia

en: Add to Dictionary
pl: Dodaj do słownika
