thesaurus_tool - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: (No match)
pl: (Brak trafień)

en: &Search for:
pl: &Znajdź:

en: S&earch
pl: &Znajdź

[ctx: @action:button Go back to the previous word in history]
en: Back
pl: Poprzednie

[ctx: @action:button Go forward to the next word in history]
en: Forward
pl: Następne

en: Change Language...
pl: Zmień język...

en: &Thesaurus
pl: &Tezaurus

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: More General Words
pl: Słowa ogólniejsze

en: More Specific Words
pl: Słowa mniej ogólne

en: &Replace with:
pl: Tekst &zastępujący

en: &Replace
pl: &Zastąp

en: Replace Word
pl: Zastąp słowo

en: Related Words - %1
pl: Powiązane słowa - %1

en: The thesaurus file '%1' was not found. Please use 'Change Language...' to select a thesaurus file.
pl: Plik thesaurusa '%1' nie został znaleziony. Proszę użyć opcji 'Zmień język...' i wybrać istniejący plik.

en: <b>Error:</b> Failed to execute grep.
pl: <b>Błąd:</b> Nieudane uruchomienie: grep.

en: Synonyms/Hypernyms - Ordered by Frequency
pl: Wyrazy bliskoznaczne - według częstości występowania

en: Synonyms - Ordered by Similarity of Meaning (verbs only)
pl: Synonimy - uporządkowane znaczeniowo (tylko czasowniki)

en: Antonyms - Words with Opposite Meanings
pl: Antonimy - słowa o przeciwnych znaczeniach

en: Hyponyms - ... is a (kind of) %1
pl: Słowa oznaczające podkategorię określonej klasy - ...to (rodzaj) %1

en: Meronyms - %1 has a ...
pl: Meronimy - %1 posiada...

en: Holonyms - ... has a %1
pl: Holonimy - ...posiada %1

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Familiarity & Polysemy Count
pl: Potoczność i wieloznaczność

en: Verb Frames (examples of use)
pl: Przykłady użycia

en: List of Compound Words
pl: Lista wyrazów złożonych

en: Overview of Senses
pl: Ogólne znaczenie

en: <b>Error:</b> Failed to execute WordNet program 'wn'. WordNet has to be installed on your computer if you want to use it, and 'wn' has to be in your PATH. You can get WordNet at <a href="http://wordnet.princeton.edu/">http://wordnet.princeton.edu/</a>. Note that WordNet only supports the English language.
pl: <b>Błąd:</b> Nie udało się uruchomić programu WordNet 'wn'. WordNet musi być zainstalowany na twoim komputerze, jeśli chcesz go używać, a 'wn' musi być w twojej ścieżce PATH. Możesz pobrać WordNet z <a href="http://wordnet.princeton.edu/">http://wordnet.princeton.edu/</a>. Zauważ, że WordNet obsługuje jedynie język Angielski.

en: No match for '%1'.
pl: Brak trafień dla '%1'.
