koffice-dockers2 - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
pl: Nie znaleziono kształtów w zbiorze! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
pl: To nie jest poprawny plik Calligra: %1

en: No body tag found in file: %1
pl: Nie znaleziono znacznika body w pliku: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
pl: Nie znaleziono znacznika office:drawing w pliku: %1

en: No shapes found in file: %1
pl: Nie znaleziono kształtu w pliku: %1

en: Add Shape
pl: Dodawanie kształtów

en: More
pl: Więcej

en: Open Shape Collection
pl: Otwórz zbiór kształtów

en: Remove Shape Collection
pl: Usuń zbiór kształtów

en: Default
pl: Domyślnie

en: Geometrics
pl: Geometryczne

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Funny
pl: Zabawne

en: Collection Error
pl: Błąd zbioru

en: Shape Properties
pl: Właściwości kształtu

en: Snap Settings
pl: Ustawienia przyciągania
