PictureShape - en to pl translation catalogue (21 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image
pl: Zmień obraz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Crop image
pl: Kadruj obraz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change image color mode
pl: Zmień tryb kolorów obrazu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Contour image (by image analysis)
pl: Obrysuj obraz (poprzez analizę obrazu)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove image contour
pl: Usuń obrys obrazu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnImageFile)
en: Replace image...
pl: Zastąp obraz...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAspect)
en: Keep proportions
pl: Zachowaj współczynnik kształtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftLabel)
en: Left:
pl: Lewo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightLabel)
en: Right:
pl: Prawo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bottomLabel)
en: Bottom:
pl: Dół:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Top:
pl: Góra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, bnFill)
en: Reset
pl: Wyzeruj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbContour)
en: Contour (by image analysis)
pl: Zarys (poprzez analizę obrazu)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Color mode:
pl: Tryb koloru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Crop
pl: Przytnij

en: Image
pl: Obraz

en: Image shape that can display jpg, png etc.
pl: Kształt obrazu, który może wyświetlać jpg, png itd.

en: Greyscale
pl: Odcienie szarości

en: Monochrome
pl: Monochromatyczny

en: Watermark
pl: Znak wodny

en: Picture editing
pl: Edytowanie zdjęcia
