ChangecasePlugin - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Change case
pl: Zmiana wielkości liter

en: Sentence case
pl: Pierwsza litera duża, reszta bez zmian

en: lowercase
pl: wszystko małymi literami

en: UPPER CASE
pl: WSZYSTKO DUŻYMI LITERAMI

en: Initial Caps
pl: Pierwsze Litery Duże

en: tOGGLE cASE
pl: wIELKOŚĆ oDWROTNA

en: Change Case...
pl: Zmień wielkość liter...
