kofficefilters - en to pl translation catalogue (146 entries)

en: Page %1
pl: Strona %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_pageLabel)
en: Page:
pl: Strona:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Size in Pixels
pl: Rozmiar w pikselach:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Image width:
pl: Szerokość obrazka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Image height:
pl: Wysokość obrazka:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Size in Units
pl: Rozmiar w jednostkach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Resolution:
pl: Rozdzielczość:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Unit:
pl: Jednostka:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Background Color
pl: Kolor tła

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColor)
en: Color
pl: Kolor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelOpacity)
en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Namespace "%1" not found
pl: Nie znaleziono przestrzeni nazw "%1"

en: Could not open the requested file %1
pl: Nie udało się otworzyć pliku wejściowego: %1

en: Could not read ZIP directory of the requested file %1
pl: Nie można odczytać katalogu ZIP zażądanego pliku %1

en: Enter password
pl: Podaj hasło

en: This document is encrypted, please enter the password to decrypt it:
pl: Ten dokument jest zaszyfrowany, proszę podać hasło, aby go odszyfrować:

en: Incorrect password, please enter the password to decrypt this document:
pl: Niepoprawne hasło, proszę podać hasło, aby odszyfrować dokument:

en: Could not find path for type %1
pl: Nie można znaleźć ścieżki dla typu %1

en: %1 (line %2, column %3)
pl: %1 (wiersz %2, kolumna %3)

en: %1 (%2, line %3, column %4)
pl: %1 (%2, wiersz %3, kolumna %4)

en: Element "%1" not found
pl: Element "%1" nie został znaleziony

en: Attribute "%1" not found
pl: Atrybut "%1" nie został znaleziony

en: Unexpected value "%1" of attribute "%2"
pl: Nieoczekiwana wartość "%1" atrybutu "%2"

en: Unexpected second occurrence of "%1" element
pl: Nieoczekiwane drugie wystąpienie elementu "%1"

en: Expected closing of element "%1"
pl: Oczekiwano zamknięcia elementu "%1"

en: None of expected elements found: %1
pl: Żaden z oczekiwanych elementów nie został znaleziony: %1

en: Could not find target for id "%1" in file "%2"
pl: Nie można znaleźć celu dla identyfikatora "%1" w pliku "%2"

en: Could not find relationships file "%1"
pl: Nie można znaleźć pliku związków "%1"

en: Could not find target for relationship "%1" in file "%2"
pl: Nie można znaleźć celu dla związków "%1" w pliku "%2"

en: Parsing error in the main document at line %1, column %2.
    Error message: %3
pl: Błąd przetwarzania w głównym dokumencie w wierszu %1, kolumna %2.
    Komunikat błędu: %3

en: Entry '%1' not found.
pl: Nie znaleziono wpisu '%1'.

en: Entry '%1' is not a file.
pl: Wpis '%1' nie jest plikiem.

en: Could not open entry "%1" for writing.
pl: Nie można otworzyć wpisu "%1" do zapisu.

en: Could not write block
pl: Nie można zapisać bloku

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Recommended ( %1 )
pl: Zalecane ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Locale ( %1 )
pl: Lokalne ( %1 )

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
pl: Inne ( %1 )

en: Cannot find encoding: %1
pl: Nie można znaleźć kodowania: %1

en: CSV filter cannot open input file - please report.
pl: Filtr CSV nie może otworzyć pliku wejściowego.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
pl: Kodowanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
pl: Kodowa&nie:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
pl: Koniec wiersza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineLF)
en: &UNIX style (recommended; line feed only)
pl: Styl &UNIX (zalecany; tylko wysuw wiersza)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCRLF)
en: &Windows style (carriage return and line feed)
pl: Styl &Windows (powrót karetki i wysuw wiesza)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCR)
en: &MacOS style (carriage return only)
pl: Styl &MacOS (tylko powrót karetki)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Sheets
pl: Arkusze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Select sheets to export:
pl: Zaznacz arkusze do eksportowania:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
pl: Linia separująca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: <SHEETNAME> gets replaced by the name of the next sheet.
pl: <SHEETNAME> jest zastępowany nazwą następnego arkusza.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_delimiterAboveAll)
en: Print delimiter line above every sheet
pl: Drukuj linię separującą nad każdym arkuszem

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
pl: Komórki

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
pl: Separator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
pl: Przecinek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
pl: Średnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
pl: Odstęp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
pl: Inne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
pl: Cudzysłowy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_selectionOnly)
en: Export selection only
pl: Eksportuj tylko zaznaczenie

en: File format is not supported.
pl: Format pliku nie jest obsługiwany.

en: Could not read from file.
pl: Nie można czytać z pliku.

en: Export Sheet to HTML
pl: Eksportuj arkusz do formatu HTML

en: Recommended: UTF-8
pl: Zalecane: UTF-8

en: Locale (%1)
pl: Lokalne (%1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: En&coding:
pl: Ko&dowanie:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mEncodingBox)
en: With this option you can define the encoding of the HTML file. The recommended encoding (UTF8) is selected as default.
pl: Ta opcja pozwala Ci zdefiniować kodowanie dla pliku HTML. Zalecane kodowanie (UTF8) jest zaznaczone jako domyślne.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Sheet Selection
pl: Wybór arkusza

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mSelectAllButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Click here to select all sheets in the list.
pl: Kliknij tutaj, aby zaznaczyć wszystkie arkusze z listy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
pl: Zaznacz &wszystkie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Desele&ct All
pl: Od&znacz wszystkie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: This option will make the HTML export filter generate a new page for each sheet. If you disable this option, all sheets are written on one page.
pl: Ta opcja decyduje o tym, że filtr eksportu HTML wygeneruje nową stronę dla każdego arkusza. Jeżeli ją wyłączysz, wszystkie arkusze zostaną zapisane na jednej stronie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mSeparateFiles)
en: Use &separate files for each table
pl: Użyj &osobnych plików dla każdej tabeli

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
pl: Styl

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Select this option to use the default fonts and colors for the HTML page.
pl: Wybierz tę opcję by użyć domyślnych czcionek i kolorów dla strony HTML.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Use &default style
pl: Użyj &domyślnego stylu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Select this option to specify a separate stylesheet for the HTML page. You can select or type on in the field below.
pl: Wybierz tę opcję by ustalić osobny arkusz stylów dla strony HTML. Możesz go wybrać lub wpisać w polu poniżej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCustomButton)
en: Use &external stylesheet:
pl: Użyj &zewnętrznego arkusza stylów:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, mCustomURL)
en: In this field you can enter an URL for your stylesheet. It is possible to point to a stylesheet on disk, or to somewhere on the Internet.
pl: W tym polu możesz wprowadzić URL dla Twojego arkusza stylów. Możliwe jest wskazanie na arkusz stylów z dysku lub w Internecie.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Layout
pl: Układ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use this option to enable or disable borders around the cells.
pl: Użyj tej opcji by włączyć lub wyłączyć obramowania wokół komórek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseBorders)
en: Use &borders
pl: Użyj o&bramowania

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPixelsBetweenCells)
en: Use this option to define how many pixels there should be between the cells. This effect is better visible if you check <b>Use borders</b> too.
pl: Użyj tej opcji w celu zdefiniowania liczby pikseli, które powinny być pomiędzy komórkami. Jej efekt jest bardziej widoczny jeżeli zaznaczysz także <b>Użyj obramowania</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Pi&xels between cells:
pl: Pi&ksele między komórkami:

en: Top
pl: Góra

en: Latex Export Filter Configuration
pl: Konfiguracja filtra eksportu Latex

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
pl: Dokument

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
pl: Styl dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
pl: Styl Latex

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, wordsStyleButton)
en: Words style
pl: Styl Words

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
pl: Typ dokumentu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be able to be compiled alone
pl: Ten dokument będzie mógł zostać skompilowany samodzielnie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: The document will be generated as a full latex document since all the include will be generated before the \begin{document} and \end{document} commands.
pl: Dokument zostanie utworzony jako dokument latex, ale cała zawartość zostanie wygenerowana przed komendami \begin{document} i \end{document}.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
pl: Dokument niezależny

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Do not generate either the latex header or the document environment
pl: Nie generuj nagłówka ani latex, ani otoczenia dokumentu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, embededButton)
en: The document will be generated as a latex document which will have to be included in a main latex document. It will allow you to generate several little files for each chapter of your document.
pl: Dokument zostanie utworzony jako dokument latex, który będzie musiał zostać zawarty w głównym dokumencie latex. Pozwoli Ci to utworzyć kilka małych plików dla każdego rozdziału Twojego dokumentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
pl: Dokument do dołączenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
pl: Klasa dokumentu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
pl: Jakość:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Final
pl: Ostateczny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Draft
pl: Szkic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
pl: Domyślny rozmiar czcionki:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
pl: Obrazki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Convert the pictures:
pl: Przekształć obrazy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
pl: Katalog obrazów:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
pl: Język

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLanguageBtn)
en: Add
pl: Dodaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rmLanguageBtn)
en: Remove
pl: Usuń

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Contents
pl: Zawartość

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Export information about author:
pl: Eksportuj informacje o autorze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Add a table of content:
pl: Dodaj spis treści:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
pl: Notatki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
pl: Nie eksportuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton5)
en: Export notes in margin notes
pl: Eksportuj notatki jako notatki na marginesach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton6)
en: Export notes in comments
pl: Eksportuj notatki jako komentarze

en: Page
pl: Strona

en: The file seems to be corrupt. Skipping a table.
pl: Plik wydaje się być uszkodzony. Pomijanie tabeli.

en: Skipping a table.
pl: Pomijanie tabeli.

en: This document was created with OpenOffice.org version '%1'. This filter was written for version 1.0. Reading this file could cause strange behavior, crashes or incorrect display of the data. Do you want to continue converting the document?
pl: Ten dokument został stworzony przez OpenOffice.org wersja %1. Ten filtr został napisany dla wersji 1.0. Odczyt tego pliku może spowodować dziwne zachowanie, uszkodzenie lub niepoprawne wyświetlanie danych. Czy chcesz kontynuować konwersję tego dokumentu?

en: Unsupported document version
pl: Nieobsługiwana wersja dokumentu

en: QPRO filter cannot open input file - please report.
pl: Filtr QPRO nie może otworzyć pliku wejściowego.

en: Unable to open password protected files.
    The password algorithm has not been published
pl: Nie można otworzyć plików zabezpieczonych hasłem.
    Algorytm hasła nie został opublikowany

en: Unable to find part for type %1
pl: Nie można znaleźć modułu dla typu %1

en: Declared number of shared strings too small (%1)
pl: Zadeklarowana liczba współdzielonych ciągów znaków zbyt mała (%1)

en: Declared number of font styles too small (%1)
pl: Zadeklarowana liczba stylów czcionek zbyt mała (%1)

en: Declared number of cell formats too small (%1)
pl: Zadeklarowana liczba formatów komórek zbyt mała (%1)

en: Declared number of fill styles too small (%1)
pl: Zadeklarowana liczba stylów wypełniania zbyt mała (%1)

en: The data could not be loaded completely because the maximum size of sheet was exceeded.
pl: Nie można wczytać wszystkich danych, maksymalny rozmiar arkusza został przekroczony.

en: Expected integer or floating point number
pl: Oczekiwano liczby całkowitej lub zmiennoprzecinkowej

en: Slide layout "%1" not found
pl: Nie znaleziono układu slajdu "%1"

en: Slide %1
pl: Slajd %1

en: Words's Plain Text Import Filter
pl: Filtr importu czystego tekstu Words

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImportDialogUI)
en: Plain Text Import Dialog
pl: Okno dialogowe importu zwykłego tekstu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
pl: Koniec akapitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphAsIs)
en: &As is: At the end of line
pl: &Tak jak jest: na końcu wiersza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphSentence)
en: &Sentence: If the end of line is the end of a sentence
pl: &Zdanie: jeżeli koniec wiersza jest końcem zdania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphEmptyLine)
en: &Empty Line: If the line is empty
pl: &Pusty wiersz: Jeżeli wiersz jest pusty

en: End notes
pl: Notatki końcowe

en: Even Pages Header
pl: Nagłówek stron parzystych

en: Odd Pages Header
pl: Nagłówek stron nieparzystych

en: Even Pages Footer
pl: Stopka stron parzystych

en: Odd Pages Footer
pl: Stopka stron nieparzystych

en: First Page Header
pl: Nagłówek pierwszej strony

en: First Page Footer
pl: Stopka pierwszej strony

en: Table %1
pl: Tabela %1

en: The file cannot be loaded, as it seems not to be an RTF document.
pl: Plik nie może zostać wczytany, gdyż wydaje się nie być dokumentem RTF.

en: Words's RTF Import Filter
pl: Filtr importu RTF dla Words

en: The file cannot be loaded.
pl: Nie można wczytać pliku.
