kspread_plugin_tool_calendar - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: End date is before start date! Please make sure that end date comes after start date.
pl: Data zakończenia jest przed datą rozpoczęcia! Proszę się upewnić, że data zakończenia następuje po dacie rozpoczęcia.

en: Error
pl: Błąd

en: Calendars should not be longer than 10 years. If you really need such long periods you need to split them up.
pl: Kalendarze nie powinny być dłuższe niż 10 lat. Jeśli rzeczywiście potrzebujesz takich długich okresów, podziel je.

en: Start and end dates are equal! Only one day will be inserted, do you want to continue?
pl: Data rozpoczęcia pokrywa się z datą zakończenia! Zostanie wstawiony tylko jeden dzień, czy chcesz kontynuować?

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Creating a calendar for a longer period than a year can take up a lot of space, do you want to continue?
pl: Utworzenie kalendarza na okres dłuższy niż rok może zająć dużo miejsca, czy chcesz kontynuować?

en: The area where the calendar is inserted is NOT empty, are you sure you want to continue, overwriting existing data? If you choose No the area that would be required for the desired calendar will be selected so you can see what data would be overwritten.
pl: Obszar wstawiania kalendarza NIE jest pusty, czy chcesz kontynuować, nadpisując istniejące dane? Jeśli wybierzesz Nie, zostanie wybrany obszar przeznaczony na kalendarz, więc zobaczysz, które dane zostaną nadpisane.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Calendar
pl: Wstaw kalendarz

en: Calendar from %1 to %2
pl: Kalendarz od %1 do %2

en: week
pl: tydzień

en: Calendar
pl: Kalendarz

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CalendarToolWidget)
en: Calendar Tool
pl: Narzędzie kalendarza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insertButton)
en: Insert
pl: Wstaw

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Start date:
pl: Data rozpoczęcia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: End date:
pl: Data zakończenia:
