kspreadsolver - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Function Optimizer...
pl: Optymalizacja funkcji...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Precision:
pl: Dokładność:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
pl: Maksymalna liczba iteracji:

en: Function Optimizer
pl: Optymalizacja funkcji

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
pl: Optymalizacja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
pl: Maksymalizuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
pl: Minimalizuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
pl: Wartość:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
pl: Parametry:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
pl: Funkcja:
