kpresenter - en to pl translation catalogue (401 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
pl: &Wstaw

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Slide
pl: Plan&sza

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
pl: &Prezentacja

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: &Ustawienia

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add custom slide show
pl: Dodaj własną prezentację

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape animation
pl: Utwórz animację kształtu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation trigger event
pl: Edytuj wydarzenie wyzwalające animację

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove shape animation
pl: Usuń kształt animacji

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete custom slide show
pl: Usuń własną prezentację

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
pl[0]: Usuń planszę
pl[1]: Usuń plansze
pl[2]: Usuń plansze

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation delay/duration
pl: Edytuj opóźnienie/czas trwania animacji

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit custom slide show
pl: Edytuj własną prezentację

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Slide Effect
pl: Utwórz efekt planszy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Effect
pl: Zmień efekt planszy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Slide Effect
pl: Usuń efekt planszy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename custom slide show
pl: Zmień nazwę własnej prezentacji

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder animations
pl: Przestaw kolejność animacji

[ctx: application name]
en: Calligra Stage
pl: Scena Calligra

en: Presentation Tool
pl: Narzędzie prezentacji

en: Copyright 1998-%1, The Stage Team
pl: Copyright 1998-%1, Zespół Sceny

en: Former maintainer
pl: Poprzedni opiekun

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Slide %1
pl: Plansza %1

en: End of presentation. Click to exit.
pl: Koniec prezentacji. Kliknij, aby wyjść.

en: Layout
pl: Układ

en: Can not find needed text component, Calligra Stage will quit now.
pl: Nie można znaleźć wymaganego składnika tekstu, z tego powodu Scena Calligra zakończy działanie.

en: Can not find needed picture component, Calligra Stage will quit now.
pl: Nie można znaleźć wymaganego składnika zdjęcia, z tego powodu Scena Calligra zakończy działanie.

en: Installation Error
pl: Błąd instalacji

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Pictures
pl: Wstaw obrazy

en: Placeholder shape
pl: Kształt pola zastępczego

en: Double click to add a title
pl: Kliknij dwukrotnie, aby dodać tytuł

en: Double click to add an outline
pl: Kliknij dwukrotnie, aby dodać kontur

en: Double click to add a text
pl: Kliknij dwukrotnie, aby dodać tekst

en: Double click to add notes
pl: Kliknij dwukrotnie, aby dodać uwagi

en: Double click to add a picture
pl: Kliknij dwukrotnie, aby dodać obraz

en: Double click to add a chart
pl: Kliknij dwukrotnie, aby dodać wykres

en: Double click to add an object
pl: Kliknij dwukrotnie, aby dodać obiekt

en: Pen Color
pl: Kolor pióra

en: Pen Size
pl: Rozmiar pióra

en: Black
pl: Czarny

en: White
pl: Biały

en: Green
pl: Zielony

en: Red
pl: Czerwony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Yellow
pl: Żółty

en: Next Slide
pl: Następna plansza

en: Speaker Notes
pl: Uwagi mówcy

en: Current Slide %1 of %2
pl: Bieżąca plansza %1 z %2

en: End of Slide Show
pl: Koniec prezentacji

en: start on mouse click
pl: uruchom przy naciśnięciu myszą

en: start after previous animation
pl: uruchom po poprzedniej animacji

en: start with previous animation
pl: uruchom z poprzednią animacją

en: Start after %1 seconds. Duration of %2 seconds.
pl: Uruchom po %1 sekundach. Czas trwania %2 sekund

en: Animation
pl: Animacja

en: Shape
pl: Kształt

en: &Move Here
pl: &Przenieś tutaj

en: &Copy Here
pl: &Kopiuj tutaj

en: C&ancel
pl: &Anuluj

en: Normal
pl: Plansza

en: Show Master Slides
pl: Pokaż główne plansze

en: Import Slideshow...
pl: Importuj prezentację...

en: Insert Slide
pl: Wstaw planszę

en: Insert a new slide after the current one
pl: Wstaw planszę za bieżącą

en: Copy Slide
pl: Kopiuj planszę

en: Copy the current slide
pl: Kopiuj bieżącą planszę

en: Delete Slide
pl: Usuń planszę

en: Delete the current slide
pl: Usuń bieżącą planszę

en: Master Slide...
pl: Główna plansza...

en: Previous Slide
pl: Poprzednia plansza

en: Go to previous slide
pl: Idź do poprzedniej planszy

en: Go to next slide
pl: Idź do następnej planszy

en: First Slide
pl: Pierwsza plansza

en: Go to first slide
pl: Idź do pierwszej planszy

en: Last Slide
pl: Ostatnia plansza

en: Go to last slide
pl: Idź do ostatniej planszy

en: Configure Stage...
pl: Ustawienia Sceny...

en: Export as HTML...
pl: Eksportuj jako HTML...

en: Insert Pictures as Slides...
pl: Wstaw obrazy jako plansze...

en: Create Appear Animation
pl: Utwórz animację pojawiania się

en: Edit Custom Slide Shows...
pl: Edytuj własną prezentację...

en: Start Presentation
pl: Rozpocznij prezentację

en: From Current Slide
pl: Od bieżącej planszy

en: From First Slide
pl: Od pierwszej planszy

en: Stop presentation
pl: Zatrzymaj prezentację

en: Show Status Bar
pl: Pokaż pasek stanu

en: Hide Status Bar
pl: Ukryj pasek stanu

en: Shows or hides the status bar
pl: Pokazuje lub ukrywa pasek statusu

en: Configure Slide Show...
pl: Ustawienia prezentacji...

en: Configure Presenter View...
pl: Ustawienia widoku Prezentera...

en: Draw on the presentation...
pl: Rysuj na prezentacji...

en: Highlight the presentation...
pl: Podświetl prezentację...

en: Blackscreen on the presentation...
pl: Czarny ekran na prezentacji...

en: Notes
pl: Uwagi

en: Slides Sorter
pl: Sortownik plansz

en: Slide Show:
pl: Prezentacja:

en: Add a new custom slide show
pl: Dodaj nową własną prezentację

en: Delete current custom slide show
pl: Usuń bieżącą własną prezentację

en: Add slides to current custom slide show
pl: Dodaj plansze do bieżącej własnej prezentacji

en: Remove slides from current custom slide show
pl: Usuń plansze z bieżącej własnej prezentacji

en: Duplicate Slide
pl: Powiel planszę

en: Start Slideshow
pl: Rozpocznij prezentację

en: Add a new slide
pl: Dodaj nową planszę

en: Delete selected slides
pl: Usuń wybrane plansze

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Cut
pl: Wytnij

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Slide Show %1
pl: Prezentacja %1

en: All slides
pl: Wszystkie plansze

en: Error
pl: Błąd

en: There cannot be two slideshows with the same name.
pl: Nie mogą istnieć dwie prezentacje o tej samej nazwie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Layout
pl: Ustaw układ

en: Automatic animation preview
pl: Samoczynny podgląd animacji

en: Preview animation
pl: Podgląd animacji

en: Slide Transitions
pl: Przejścia plansz

en: Shape Click Actions
pl: Działania kliknięcia na kształt

en: Shape Animations
pl: Animacje kształtu

en: Manage animation delay and duration:
pl: Zarządzaj opóźnieniem i czasem trwania animacji:

en: on mouse click
pl: przy kliknięciu myszą

en: after previous animation
pl: po poprzedniej animacji

en: with previous animation
pl: z poprzednią animacją

en: Delay:
pl: Opóźnienie:

en: Duration:
pl: Czas trwania:

en: Preview Shape Animation
pl: Podgląd kształtu animacji

en: No Effect
pl: Bez efektu

en:  sec
pl:  s

en: Apply To All Slides
pl: Zastosuj do wszystkich plansz

[ctx: (qtundo-format)]
en: Apply Slide Effect to all Slides
pl: Zastosuj efekt planszy do wszystkich plansz

en: Entrance
pl: Wejście

en: Exit
pl: Wyjście

en: Emphasis
pl: Nacisk

en: Custom
pl: Własny

en: Motion path
pl: Ścieżka ruchu

en: Ole Action
pl: Działanie Ole

en: Media Call
pl: Wywołanie multimediów

en: Edit animation
pl: Edytuj animację

en: Add new animation
pl: Dodaj nową animację

en: Remove animation
pl: Usuń animację

en: Order:
pl: Kolejność:

en: Move animation up
pl: Przenieś animację w górę

en: Move animation down
pl: Przenieś animację w dół

en: Add a new animation
pl: Dodaj nową animację

en: Delete current animation
pl: Usuń bieżącą animację

en: seconds
pl: sekundy

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WdgToolCrop)
en: Crop
pl: Przytnij

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: W&idth:
pl: &Szerokość:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: Will keep the width of the crop constant
pl: Zachowa stałą szerokość po przycięciu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
pl: &Wysokość:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: Will keep the height of the crop constant
pl: Zachowa stałą wysokość po przycięciu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: R&atio:
pl: P&roporcje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: Will keep the ratio constant
pl: Zachowa stałe proporcje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Layer
pl: Warstwa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Image
pl: Obraz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnCrop)
en: &Crop
pl: &Przytnij

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit Shape
pl: Edytuj kształt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple monitors
pl: Wiele ekranów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation monitor:
pl: Ekran prezentacji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, presenterViewCheckBox)
en: Enable presenter view
pl: Włącz widok prezentacji

en: Monitor %1 (primary)
pl: Monitor %1 (główny)

en: Configure Presenter View
pl: Ustawienia widoku Prezentera

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
pl: Ustawienia prezentacji

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slides
pl: Plansze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation Slides:
pl: Plansze prezentacji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editSlidesButton)
en: Edit Custom Slide Shows ...
pl: Edytuj własne prezentacje ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrHtmlExport)
en: HTML Export
pl: Eksport do HTML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_slideslist)
en: Tick the slide should be exported :
pl: Zaznacz plansze, które mają zostać wyeksportowane :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_selectAll)
en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_css)
en: Select template (.css) :
pl: Zaznacz szablon (.css):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_deselectAll)
en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlable_top)
en: Title
pl: Tytuł

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_preview)
en: Output preview
pl: Podgląd wyjścia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushbuttonBrowseTemplate)
en: Browse
pl: Przeglądaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: Author
pl: Autor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_Favorite)
en: Delete Favorite
pl: Usuń ulubiony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_browser)
en: Open in browser
pl: Otwórz w przeglądarce

en: Html Export
pl: Eksport do HTML

en: Export
pl: Eksport

en: There is already a favorite file with this name
pl: Istnieje już ulubiony plik o tej samej nazwie

en: Incorrect file, .zip only or corrupted zip
pl: Niepoprawny plik, przyjmuje tylko .zip lub plik zip jest uszkodzony

en: Zip file need to contain style.css
pl: Plik zip musi zawierać style.css

en: Delete Template
pl: Usuń szablon

en: You may not remove the templates provided with the application
pl: Nie możesz usunąć szablonów dostarczonych wraz z aplikacją

en: Add Template
pl: Dodaj szablon

en: Are you sure you want to remove "%1"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć "%1"?

en: Confirm remove
pl: Potwierdź usunięcie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change sound action
pl: Zmień dźwięk działania

en: No sound
pl: Bez dźwięku

en: Import...
pl: Importuj...

en: Bar
pl: Poprzeczka

en: From Left
pl: Z lewej

en: From Top
pl: Z góry

en: From Right
pl: Z prawej

en: From Bottom
pl: Z dołu

en: Unknown subtype
pl: Nieznany podtyp

en: Clock
pl: Zegar

en: From Twelve Clockwise
pl: Od dwunastej, zgodnie z ruchem wsk. zeg.

en: From Three Clockwise
pl: Od trzeciej, zgodnie z ruchem wsk. zeg.

en: From Six Clockwise
pl: Od szóstej, zgodnie z ruchem wsk. zeg.

en: From Nine Clockwise
pl: Od dziewiątej, zgodnie z ruchem wsk. zeg.

en: From Twelve Counterclockwise
pl: Od dwunastej, przeciwnie do ruchu wsk. zeg.

en: From Three Counterclockwise
pl: Od trzeciej, przeciwnie do ruchu wsk. zeg.

en: From Six Counterclockwise
pl: Od szóstej, przeciwnie do ruchu wsk. zeg.

en: From Nine Counterclockwise
pl: Od dziewiątej, przeciwnie do ruchu wsk. zeg.

en: Double Fan
pl: Podwójny wachlarz

en: Fan Out Vertical
pl: Rozwiń wachlarz w pionie

en: Fan Out Horizontal
pl: Rozwiń wachlarz w poziomie

en: Fan In Vertical
pl: Zwiń wachlarz w pionie

en: Fan In Horizontal
pl: Zwiń wachlarz w poziomie

en: Fan In Vertical Reverse
pl: Zwiń wachlarz w pionie, odwrotnie

en: Fan In Horizontal Reverse
pl: Zwiń wachlarz w poziomie, odwrotnie

en: Double Sweep
pl: Podwójna wycieraczka

en: Parallel Vertical
pl: Równolegle, w pionie

en: Parallel Diagonal
pl: Równolegle, po przekątnej

en: Opposite Vertical
pl: Przeciwnie, w pionie

en: Opposite Horizontal
pl: Przeciwnie, w poziomie

en: Parallel Diagonal Top Left
pl: Równolegle, po przekątnej, górne lewo

en: Parallel Diagonal Bottom Left
pl: Równolegle, po przekątnej, dolne lewo

en: Parallel Vertical Reverse
pl: Równolegle, w pionie, odwrotnie

en: Parallel Diagonal Reverse
pl: Równolegle, po przekątnej, odwrotnie

en: Opposite Vertical Reverse
pl: Przeciwnie, w pionie, odwrotnie

en: Opposite Horizontal Reverse
pl: Przeciwnie w poziomie odwrotnie

en: Parallel Diagonal Top Left Reverse
pl: Równolegle, po przekątnej, górne lewo, odwrotnie

en: Parallel Diagonal Bottom Left Reverse
pl: Równolegle, po przekątnej, dolne lewo, odwrotnie

en: Fan
pl: Wachlarz

en: Center Right
pl: Na środku, w prawo

en: Center Top
pl: Na środku, w górę

en: Center Left
pl: Na środku, w lewo

en: Center Bottom
pl: Na środku, w dół

en: Fan Out Top
pl: Rozwiń wachlarz na górze

en: Fan Out Right
pl: Rozwiń wachlarz na prawo

en: Fan Out Bottom
pl: Rozwiń wachlarz na dole

en: Fan Out Left
pl: Rozwiń wachlarz po lewej

en: Fan In Top
pl: Zwiń wachlarz na górze

en: Fan In Right
pl: Zwiń wachlarz po prawej

en: Fan In Bottom
pl: Zwiń wachlarz na dole

en: Fan In Left
pl: Zwiń wachlarz po lewo

en: Pin Wheel
pl: Koło fortuny

en: Two Blades Vertical Clockwise
pl: Dwa ostrza pionowo, zgodnie z ruchem wsk. zeg.

en: Two Blades Horizontal Clockwise
pl: Dwa ostrza poziomo, przeciwnie do ruchu wsk. zeg.

en: Four Blades Horizontal Clockwise
pl: Cztery ostrza poziomo, zgodnie z ruchem wsk. zeg.

en: Two Blades Vertical Counterclockwise
pl: Dwa ostrza pionowo, przeciwnie do ruchu wsk. zeg.

en: Two Blades Horizontal Counterclockwise
pl: Dwa ostrza poziomo, przeciwnie do ruchu wsk. zeg.

en: Four Blades Horizontal Counterclockwise
pl: Cztery ostrza poziomo, przeciwnie do ruchu wsk. zeg.

en: Saloon Door
pl: Drzwi do salonu

en: To Top
pl: Do góry

en: To Left
pl: Do lewej

en: To Bottom
pl: Do dołu

en: To Right
pl: Do prawej

en: Single Sweep
pl: Pojedyncza wycieraczka

en: Clockwise Top
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., góra

en: Clockwise Right
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., prawo

en: Clockwise Bottom
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., dół

en: Clockwise Left
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., lewo

en: Clockwise Top Left
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., górne lewo

en: Counterclockwise Bottom Left
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., dolne lewo

en: Clockwise Bottom Right
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., dolne prawo

en: Counterclockwise Top Right
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., górne prawo

en: Counterclockwise Top
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., góra

en: Counterclockwise Right
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., prawo

en: Counterclockwise Bottom
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., dół

en: Counterclockwise Left
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., lewo

en: Counterclockwise Top Left
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., górne lewo

en: Clockwise Bottom Left
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., dolne lewo

en: Counterclockwise Bottom Right
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., dolne prawo

en: Clockwise Top Right
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., górne prawo

en: Windshield
pl: Szyba przednia

en: Right
pl: Prawo

en: Up
pl: Góra

en: Vertical
pl: W pionie

en: Horizontal
pl: W poziomie

en: Right Reverse
pl: Na prawo, odwrotnie

en: Up Reverse
pl: Na górę, odwrotnie

en: Vertical Reverse
pl: Pionowo, odwrotnie

en: Horizontal Reverse
pl: Poziomo, odwrotnie

en: Barn Door
pl: Drzwi stodoły

en: Diagonal Bottom Left
pl: Po przekątnej, dolne lewo

en: Diagonal Bottom Left Reverse
pl: Po przekątnej, dolne lewo, odwrotnie

en: Diagonal Top Left
pl: Po przekątnej, górne lewo

en: Diagonal Top Left Reverse
pl: Po przekątnej, górne lewo, odwrotnie

en: Barn Vee
pl: Stodoła, stożek

en: Barn Zig Zag
pl: Stodoła Zyg-Zak

en: Vertical Reversed
pl: Pionowo, odwrotnie

en: Horizontal Reversed
pl: Poziomo, odwrotnie

en: Box
pl: Pudełko

en: From Top Left
pl: Od lewego górnego rogu

en: From Top Right
pl: Od prawego górnego rogu

en: From Bottom Left
pl: Od lewego dolnego rogu

en: From Bottom Right
pl: Od prawego dolnego rogu

en: Diagonal
pl: Przekątna

en: Four Box
pl: Cztery pudełka

en: Corners In
pl: Narożniki do wewnątrz

en: Corners In Reverse
pl: Narożniki do wewnątrz, odwrotnie

en: Corners Out
pl: Narożniki na zewnątrz

en: Corners Out Reverse
pl: Narożniki na zewnątrz, odwrotnie

en: Misc Diagonal
pl: Różne, po przekątnej

en: Double Barn Door
pl: Podwójne drzwi stodoły

en: Double Diamond
pl: Podwójny diament

en: Vee
pl: Stożek

en: Zig Zag
pl: Zyg-Zak

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Crossfade
pl: Przenikanie

en: Fade over Color
pl: Zanikanie koloru

en: ArrowHead
pl: Grot strzałki

en: Down
pl: Na dół

en: Down Reverse
pl: Na dół, odwrotnie

en: Left
pl: Na lewo

en: Left Reverse
pl: Na lewo, odwrotnie

en: Ellipse
pl: Elipsa

en: Circle
pl: Koło

en: Circle Reverse
pl: Koło, odwrotnie

en: Eye
pl: Oko

en: Hexagon
pl: Sześciokąt

en: Iris
pl: Soczewka

en: Rectangular
pl: Prostokąt

en: Rectangular Reverse
pl: Prostokąt, odwrotnie

en: Diamond
pl: Diament

en: Diamond Reverse
pl: Diament, odwrotnie

en: Misc
pl: Różne

en: Heart
pl: Serce

en: Heart Reverse
pl: Serce, odwrotnie

en: Keyhole
pl: Dziurka od klucza

en: Keyhole Reverse
pl: Dziurka od klucza, odwrotnie

en: Pentagon
pl: Pięciokąt

en: RoundRect
pl: Zaokrąglony prostokąt

en: Star
pl: Gwiazda

en: Four Point Star
pl: Czteroramienna gwiazdka

en: Four Point Star Reverse
pl: Czteroramienna gwiazda, odwrotnie

en: Five Point Star
pl: Pięcioramienna gwiazdka

en: Five Point Star Reverse
pl: Pięcioramienna gwiazda, odwrotnie

en: Six Point Star
pl: Sześcioramienna gwiazdka

en: Six Point Star Reverse
pl: Sześcioramienna gwiazda, odwrotnie

en: Triangle
pl: Trójkąt

en: Box Snakes
pl: Pudełko, węże

en: Two Box Top In
pl: Dwa pudełka z góry do wewnątrz

en: Two Box Bottom In
pl: Dwa pudełka z dołu do wewnątrz

en: Two Box Left In
pl: Dwa pudełka z lewej do wewnątrz

en: Two Box Right In
pl: Dwa pudełka z prawej do wewnątrz

en: Four Box Vertical In
pl: Cztery pudełka w pionie do wewnątrz

en: Four Box Horizontal In
pl: Cztery pudełka w poziomie do wewnątrz

en: Two Box Top Out
pl: Dwa pudełka z góry na zewnątrz

en: Two Box Bottom Out
pl: Dwa pudełka z dołu na zewnątrz

en: Two Box Left Out
pl: Dwa pudełka z lewej na zewnątrz

en: Two Box Right Out
pl: Dwa pudełka z prawej na zewnątrz

en: Four Box Vertical Out
pl: Cztery pudełka w pionie na zewnątrz

en: Four Box Horizontal Out
pl: Cztery pudełka w poziomie do zewnątrz

en: Parallel Snakes
pl: Równoległe węże

en: Vertical Top Same In
pl: Pionowo, góra, tak samo, do wewnątrz

en: Vertical Top Same Out
pl: Pionowo, góra, tak samo, na zewnątrz

en: Vertical Bottom Same In
pl: Pionowo, dół, tak samo, do wewnątrz

en: Vertical Bottom Same Out
pl: Pionowo, dół, tak samo, na zewnątrz

en: Vertical Top Left Opposite In
pl: Pionowo, górne lewo, przeciwnie, do wewnątrz

en: Vertical Top Left Opposite Out
pl: Pionowo, górne lewo, przeciwnie, na zewnątrz

en: Vertical Bottom Left Opposite In
pl: Pionowo, dolne lewo, przeciwnie, do wewnątrz

en: Vertical Bottom Left Opposite Out
pl: Pionowo, dolne lewo, przeciwnie, do zewnątrz

en: Horizontal Left Same In
pl: Poziomo, w lewo, tak samo, do wewnątrz

en: Horizontal Left Same Out
pl: Poziomo, w lewo, tak samo, do zewnątrz

en: Horizontal Right Same In
pl: Poziomo, w prawo, tak samo, do wewnątrz

en: Horizontal Right Same Out
pl: Poziomo, w prawo, tak samo, do zewnątrz

en: Horizontal Top Left Opposite In
pl: Poziomo, górne lewo, przeciwnie, do wewnątrz

en: Horizontal Top Left Opposite Out
pl: Poziomo, górne lewo, przeciwnie, na zewnątrz

en: Horizontal Top Right Opposite In
pl: Poziomo, górne prawo, przeciwnie, do wewnątrz

en: Horizontal Top Right Opposite Out
pl: Poziomo, górne prawo, przeciwnie, na zewnątrz

en: Diagonal Bottom Left Opposite In
pl: Po przekątnej, dolne lewo, przeciwnie, do wewnątrz

en: Diagonal Bottom Left Opposite Out
pl: Po przekątnej, dolne lewo, przeciwnie, na zewnątrz

en: Diagonal Top Left Opposite In
pl: Po przekątnej, górne lewo, przeciwnie, do wewnątrz

en: Diagonal Top Left Opposite Out
pl: Po przekątnej, górne lewo, przeciwnie, do zewnątrz

en: Snake
pl: Wąż

en: Spiral
pl: Spirala

en: Clockwise Top Left In
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., górne lewo, do wewnątrz

en: Clockwise Top Left Out
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., górne lewo, na zewnątrz

en: Clockwise Top Right In
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., górne prawo, do wewnątrz

en: Clockwise Top Right Out
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., górne prawo, do zewnątrz

en: Clockwise Bottom Left In
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., dolne lewo, do wewnątrz

en: Clockwise Bottom Left Out
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., dolne lewo, do zewnątrz

en: Clockwise Bottom Right In
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., dolne prawo, do wewnątrz

en: Clockwise Bottom Right Out
pl: Zgodnie z ruchem wsk. zeg., dolne prawo, do zewnątrz

en: Counterclockwise Top Left In
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., górne lewo, do wewnątrz

en: Counterclockwise Top Left Out
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., górne lewo, do zewnątrz

en: Counterclockwise Top Right In
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., górne prawo, do wewnątrz

en: Counterclockwise Top Right Out
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., górne prawo, do zewnątrz

en: Counterclockwise Bottom Left In
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., dolne lewo, do wewnątrz

en: Counterclockwise Bottom Left Out
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., dolne lewo, do zewnątrz

en: Counterclockwise Bottom Right In
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., dolne prawo, do wewnątrz

en: Counterclockwise Bottom Right Out
pl: Przeciwnie do ruchu wsk. zeg., dolne prawo, do zewnątrz

en: Waterfall
pl: Wodospad

en: Top Left Vertical
pl: Lewy górny róg pionowo

en: Top Left Horizontal
pl: Lewy górny róg poziomo

en: Top Right Vertical
pl: Prawy górny róg pionowo

en: Top Right Horizontal
pl: Prawy górny róg poziomo

en: Bottom Left Vertical
pl: Lewy dolny róg pionowo

en: Bottom Left Horizontal
pl: Lewy dolny róg poziomo

en: Bottom Right Vertical
pl: Prawy dolny róg pionowo

en: Bottom Right Horizontal
pl: Prawy dolny róg poziomo

en: Slide
pl: Plansza

en: Space Rotation
pl: Obrót przestrzeni

en: Swap effect
pl: Efekt wymiany

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka
