karbon - en to pl translation catalogue (104 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Boolean Operation
pl: Operacje Boolowskie

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
pl: K&olejność

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
pl: Wyrówn&aj

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
pl: &Obiekt

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
pl: &Rozmieść

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
pl: Ś&cieżka

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
pl: &Efekty

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Page
pl: &Strona

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
pl: Edycja

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
pl: Obiekt

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
pl: Wyrównaj

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
pl: Efekty

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
pl: Widok

en: &Flatten Path...
pl: &Spłaszcz ścieżkę...

en: Flatten Path
pl: Spłaszcz ścieżkę

en: Properties
pl: Właściwości

en: Flatness:
pl: Płaskość:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flatten path
pl: Spłaszcz ścieżkę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Refine path
pl: Zamknij ścieżkę

en: &Refine Path...
pl: Za&mknij ścieżkę...

en: Refine Path
pl: Zamknięcie ścieżki

en: Subdivisions:
pl: Pod-podziały:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Round Corners
pl: Zaokrąglij narożniki

en: &Round Corners...
pl: &Zaokrąglij narożniki...

en: Round Corners
pl: Zaokrąglij narożniki

en: Radius:
pl: Promień:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Whirl & pinch
pl: Skręć i ściśnij

en: &Whirl/Pinch...
pl: &Skręcenie/ściśnięcie...

en: Whirl Pinch
pl: Skręć/ściśnij

en: Info
pl: Informacja

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
pl: Wynik efektu "Skręć/ściśnij" można poprawić zamykając wcześniej ścieżkę kształtu.

en: Angle:
pl: Kąt:

en: Pinch:
pl: Ściśnięcie:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Raise Layer
pl: Wznieś warstwę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lower Layer
pl: Obniż warstwę

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Interface
pl: Interfejs

en: Misc
pl: Inne

en: Grid
pl: Siatka

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
pl: Dokument

en: Document Settings
pl: Ustawienia dokumentu

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
pl: Autor

en: Author
pl: Autor

en: A Vector Graphics Drawing Application.
pl: Program do grafiki wektorowej.

en: (c) 2001-%1, The Karbon Developers
pl: (c) 2001-%1, Programiści Karbon

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Bug fixes and improvements
pl: Poprawki błędów i udoskonalenia

en: Bug fixes
pl: Poprawki błędów

en: Helpful patches and advice
pl: Przydatne poprawki i porady

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert graphics
pl: Wstaw grafikę

en: Choose Graphic to Add
pl: Wybierz grafikę do dodania

en: Could not load image.
pl: Nie można wczytać obrazu.

en: Import graphic
pl: Importuj grafikę

en: Could not create image shape.
pl: Nie można utworzyć kształtu obrazu.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally
pl: Lustrzane odbicie poziome

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Vertically
pl: Lustrzane odbicie pionowe

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally and Vertically
pl: Lustrzane odbicie poziome i pionowe

[ctx: (qtundo-format)]
en: Separate paths
pl: Rozdziel ścieżki

en: Outline &Mode
pl: &Tryb zarysu

en: &Import Graphic...
pl: &Importuj grafikę...

en: D&elete
pl: &Usuń

en: Edit Guides
pl: Edytuj prowadnice

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
pl: &Powiel

en: Distribute Center (Horizontal)
pl: Rozmieść do środka (poziomo)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
pl: Rozmieść przerwy (poziomo)

en: Distribute Left Borders
pl: Rozmieść lewe obramowania

en: Distribute Right Borders
pl: Rozmieść prawe obramowania

en: Distribute Center (Vertical)
pl: Rozmieść do środka (pionowo)

en: Distribute Gaps (Vertical)
pl: Rozmieść przerwy (pionowo)

en: Distribute Bottom Borders
pl: Rozmieść dolne obramowania

en: Distribute Top Borders
pl: Rozmieść górne obramowania

en: Show Color Palette
pl: Pokaż paletę kolorów

en: Show or hide color palette
pl: Pokaż lub ukryj paletę kolorów

en: &Clip Object
pl: &Przytnij obiekt

en: &Unclip Objects
pl: &Nie przycinaj obiektów

en: Mirror Vertically
pl: Lustrzane odbicie pionowe

en: Mirror Horizontally
pl: Lustrzane odbicie poziome

en: &Close Path
pl: &Zamknij ścieżkę

en: Com&bine Path
pl: &Połącz ścieżki

en: Se&parate Path
pl: &Rozdziel ścieżkę

en: Re&verse Path
pl: O&dwróć ścieżkę

en: Intersect Paths
pl: Przetnij ścieżki

en: Subtract Paths
pl: Odejmij ścieżki

en: Unite Paths
pl: Połącz ścieżki

en: Exclude Paths
pl: Wyłącz ścieżki

en: Snap Path to Grid
pl: Przyciągnij ścieżki do siatki

en: Zoom to Selection
pl: Powiększ do zaznaczenia

en: Zoom to Drawing
pl: Powiększ do rysunku

en: Zoom
pl: Powiększenie

en: Show status bar:
pl: Pokaż pasek stanu:

en: Number of recent files:
pl: Liczba ostatnio używanych plików:

en: Palette font size:
pl: Rozmiar czcionki palety:

en: Select palette
pl: Wybierz paletę

en: Press to apply fill to selection
pl: Kliknij aby zastosować do zaznaczenia

[ctx: The style has no fill]
en: None
pl: Brak

en: Press to apply stroke to selection
pl: Naciśnij aby zastosować kreskę do zaznaczenia

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
pl: Własna

[ctx: The style has no stroking]
en: None
pl: Brak

en: Stroke:
pl: Kreska:

en: Fill:
pl: Wypełnienie:
