koconverter - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: CalligraConverter
pl: Program przekształcający dla Calligra

en: Calligra Document Converter
pl: Program przekształcający dokumenty dla Calligra

en: Copyright 2001-%1 Calligra developers
pl: Prawa autorskie 2001-%1 Programiści Calligry

en: Input file
pl: Plik wejściowy

en: Output file
pl: Plik wyjściowy

en: Make a backup of the destination file
pl: Stwórz kopię zapasową docelowego pliku

en: Batch mode: do not show dialogs
pl: Tryb wsadowy: nie pokazuj okienek dialogowych

en: Interactive mode: show dialogs (default)
pl: Tryb interaktywny: pokazuj okna dialogowe (domyślny)

en: Mimetype of the output file
pl: Typ MIME pliku wyjściowego

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
pl: Orientacja wydruku. Można ustawić albo pionową albo poziomą.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
pl: Rozmiar papieru. A4, Urzędowy, List, ...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
pl: Rozmiar marginesu papieru. Domyślnie jest to 0.2.

en: Two arguments required
pl: Wymagane są dwa argumenty

en: Mimetype for input file %1 not found!
pl: Nie odnaleziono typu MIME pliku wejściowego %1!

en: Mimetype not found %1
pl: Nie odnaleziono typu MIME %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
pl: Nie odnaleziono typu MIME, spróbuj użyć parametru -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
pl: *** Konwersja zakończyła się niepowodzeniem! ***
