krossmodulekspread - en to pl translation catalogue (258 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

en: No such script.
pl: Nie ma takiego skryptu.

en: No such script function.
pl: Nie ma takiej funkcji skryptu.

en: No return value.
pl: Brak wartości zwracanej.

en: Scripts
pl: Skrypty

en: Scriptfile "%1" does not exist.
pl: Plik skryptu "%1" nie istnieje.

en: Scriptfile "%1" is not executable. Please set the executable-attribute on that file.
pl: Plik skryptu "%1" nie jest wykonywalny. Proszę ustawić atrybut wykonywalności dla tego pliku.

en: Scriptfile "%1" is in a temporary directory. Execution denied.
pl: Plik skryptu "%1" znajduje się w katalogu tymczasowym. Odmowa wykonania.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
pl: Wykonanie skryptu "%1" nie powiodło się

en: Errors on execution of scripts.
pl: Błędy przy wykonywaniu skryptów.

en: Sheet
pl: Arkusz

en: Cell
pl: Komórka

en: Range
pl: Zakres

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Values
pl: Ustaw wartości

[ctx: Menu]
en: File
pl: Plik

en: New
pl: Nowy

en: Open...
pl: Otwórz...

en: Save
pl: Zapisz

en: Save As...
pl: Zapisz jako...

[ctx: Menu]
en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: Menu]
en: Build
pl: Buduj

en: Compile
pl: Kompiluj

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Open File
pl: Otwórz plik

en: <qt>Failed to open file "%1"<br><br>%2</qt>
pl: <qt>Nieudane otwarcie pliku %1<br><br>%2</qt>

en: Error
pl: Błąd

en: <qt>Failed to save file "%1"<br><br>%2</qt>
pl: <qt>Nieudany zapis pliku: %1<br><br>%2</qt>

en: Save File
pl: Zapisz plik

en: Compiled! %1
pl: Skompilowano! %1

en: Executed! %1
pl: Wykonano! %1

en: Name
pl: Nazwa

en: Type
pl: Typ

en: Console
pl: Konsola

en: Editor
pl: Edytor

en: Inspect
pl: Inspekcja

en: CSV Export
pl: Eksport do CSV

en: Export to CSV File
pl: Eksport do pliku CSV

[ctx: Options page name]
en: Save
pl: Zapisz

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Comma-Separated-Value Files
pl: Pliki z wartościami oddzielonymi przecinkami

[ctx: Options page name]
en: Export
pl: Eksport

en: Export Sheets and ranges
pl: Eksportuj arkusze i zakresy

en: Comma Separated Value Options
pl: Opcje pliku z wartościami oddzielonymi przecinkami

en: Options
pl: Opcje

en: No CSV file chosen
pl: Nie wybrano pliku CSV

en: CSV Import
pl: Import CSV

en: Import from CSV File
pl: Import z pliku CSV

en: Open
pl: Otwórz

en: Import to sheet beginning at cell
pl: Importuj do arkusza zaczynając od komórki

en: No current sheet.
pl: Brak bieżącego arkusza.

en: Invalid sheet "%1" defined.
pl: Podano nieprawidłowy arkusz "%1".

en: Invalid cell "%1" defined.
pl: Podano nieprawidłową komórkę "%1".

en: File '%1' not found.
pl: Nie znaleziono pliku '%1'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delimiter:
pl: Znak rozdzielający:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line terminator
pl: Znak kończący wiersz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Escape char:
pl: Znak sterujący:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DoubleQuoteCheckBox)
en: Double quote
pl: Podwójne apostrofy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Quote char:
pl: Znak cytowania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, QuotingCheckBox)
en: Quoting
pl: Cytowanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SkipInitialSpaceCheckBox)
en: Skip initial space
pl: Pomiń początkowe spacje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StrictCheckBox)
en: Strict
pl: Rygorystycznie

en: No such file "%1" to read from.
pl: Nie ma pliku "%1", z którego można by było czytać.

en: Failed to open the file "%1".
pl: Nieudane otwarcie pliku "%1".

en: No sheets which could be exported to HTML.
pl: Brak arkuszy, które można by było wyeksportować do HTML.

en: Failed to create HTML file "%1":
    %2
pl: Nieudane tworzenie pliku HTML "%1":
    %2

en: HTML Export
pl: Eksport do HTML

en: Read from OpenDocument Spreadsheet File
pl: Odczytaj z pliku OpenDocument Spreadsheet

en: OpenDocument Spreadsheet Files
pl: Pliki OpenDocument Spreadsheet

en: Save to HTML File
pl: Zapisz do pliku HTML

en: HTML Documents
pl: Dokumenty HTML

en: HTML Document Information
pl: Informacje o dokumencie HTML

en: Info
pl: Informacje

en: Style of the HTML Document
pl: Style dokumentu HTML

en: Styles
pl: Style

en: Overwrite file?
pl: Czy zastąpić plik?

en: The file "%1" does already exist. Overwrite the file?
pl: Plik "%1" już istnieje. Czy zastąpić plik?

en: Export aborted.
pl: Zaniechano eksportowania.

en: Exporting...
pl: Eksportowanie...

en: Initialize...
pl: Inicjowanie...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
pl: Tytuł:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
pl: Temat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
pl: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Keywords:
pl: Słowa kluczowe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Date:
pl: Data:

en: Save to Log File
pl: Zapisz do pliku dziennika

en: Log File
pl: Plik dziennika

en: Aborted.
pl: Zaniechano.

en: Failed to write Log File "%1":
    %2
pl: Nieudane zapisywanie do pliku dziennika "%1":
    %2

en: Failed to create listener for sheetname '%1' and range '%2'
pl: Nieudane utworzenie programu nasłuchującego nazwy arkusza '%1' oraz zakresu '%2'

en: Failed to create listener
pl: Nieudane utworzenie programu nasłuchującego

en: Sheet name changed
pl: Nazwa arkusza zmieniła się

en: Show sheet %1
pl: Pokaż arkusz %1

en: Hide sheet %1
pl: Ukryj arkusz %1

en: Action
pl: Działanie

en: Cell Name
pl: Nazwa komórki

en: Cell Value
pl: Wartość komórki

en: Sheet Name
pl: Nazwa arkusza

en: Cell Name if selection changed
pl: Nazwa komórki, jeśli zmieniło się zaznaczenie

en: Cell Value if selection changed
pl: Wartość komórki, jeśli zmieniło się zaznaczenie

en: Sheet Name if sheet changed
pl: Nazwa arkusza, jeśli zmieniło się zaznaczenie

en: Calligra Spreadsheet
pl: Arkusz kalkulacyjny Calligra

en: Failed to connect with the Orca HTTP-Server.
pl: Nieudane połączenie z serwerem HTTP Orca.

en: Url:
pl: Adres Url:

en: <qt>Failed to import the ODFPY python module.<br><br>To use this odfpyexport.py python script to export to OpenDocument you need to install the <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> python module.</qt>
pl: <qt>Nieudany import modułu pythona ODFPY.<br><br>Aby użyć tego odfpyexport do eksportowania do OpenDocument musisz zainstalować moduł pythona <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a>.</qt>

en: Invalid range for sheet "%1" cause left column value "%2" is bigger than right column value "%3".
pl: Nieprawidłowy zakres dla arkusza "%1" bo lewa wartość kolumny "%2" jest większa niż prawa "%3".

en: Invalid range for sheet "%1" cause top row value "%2" is bigger than bottom row value "%3".
pl: Nieprawidłowy zakres dla arkusza "%1" bo górna wartość kolumny "%2" jest większa niż dolna "%3".

en: OpenDocument Text
pl: Tekst OpenDocument

en: OpenDocument Spreadsheet
pl: Arkusz kalkulacyjny OpenDocument

en: No OpenDocument Spreadsheet file to read from defined.
pl: Nie podano pliku Arkusza kalkulacyjnego OpenDocument, z którego można by było czytać.

en: OdfPy Export
pl: Eksport OdfPy

en: Save to OpenDocument File
pl: Zapisz do pliku OpenDocument

en: All Supported Files
pl: Wszystkie obsługiwane pliki

en: Export Sheets
pl: Eksportuj arkusze

en: Sheets
pl: Arkusze

en: No OpenDocument file to write defined.
pl: Nie podano pliku OpenDocument do zapisu.

en: The PYREGEXP() function replaces substring in the input string with a given string using regular expression.
pl: Funkcja PYREGEXP() zastępuje pod-ciąg znaków w wejściowym ciągu znaków podanym ciągiem znaków przy użyciu wyrażenia regularnego.

en: PYREGEXP(string)
pl: PYREGEXP(ciąg znaków)

en: The input string.
pl: Wejściowy ciąg znaków.

en: The regular expression.
pl: Wyrażenie regularne.

en: Replace with.
pl: Zastąp.

en: PYREGEXP("Some String","(S|m)","A")
pl: PYREGEXP("Jakiś ciąg znaków","(S|m)","A")

en: Invalid regexp
pl: Nieprawidłowe wyrażenie regularne

en: The PYTIME() function displays the current datetime.
pl: Funkcja PYTIME() wyświetla bieżący czas.

en: PYTIME(string)
pl: PYTIME(ciąg znaków)

en: The datetime format string.
pl: Format czasu ciągu znaków

en: Invalid format
pl: Nieprawidłowy format

en: This function returns the probability density function of the normal distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu normalnego.

en: If true, log of the result will be returned instead. This is useful if the result would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
pl: Jeśli prawda, to zostanie zwrócony log wyniku. Jest to użyteczne, jeśli wynik przekroczyłoby dostępny zakres poniżej 0. Domyślnie jest ustawione na fałsz.

en: mean of the distribution
pl: średnia rozkładu

en: observation
pl: obserwacja

en: standard deviation of the distribution
pl: odchylenie standardowe rozkładu

en: This function returns the cumulative distribution function of the normal distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu normalnego.

en: If true (the default), the lower tail of the distribution is considered.
pl: Jeśli prawda (domyślnie), to rozpatrywany jest niższy ogon rozkładu.

en: If true, log of the probability is used. This is useful if the probability would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
pl: Jeśli prawda, to używany jest log prawdopodobieństwa. Jest to użyteczne, jeśli prawdopodobieństwo przekroczyłoby dostępny zakres poniżej 0. Domyślnie jest ustawione na fałsz.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the normal distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu normalnego.

en: probability
pl: prawdopodobieństwo

en: This function returns the probability density function of the log-normal distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu logarytmicznego-normalnego.

en: mean of the underlying normal distribution
pl: średnia rozkładu normalnego

en: standard deviation of the underlying normal distribution
pl: odchylenie standardowe rozkładu normalnego

en: This function returns the cumulative distribution function of the log-normal distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu logarytmicznego-normalnego.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the log-normal distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu logarytmicznego-normalnego.

en: This function returns the probability density function of the gamma distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu gamma.

en: the scale parameter of the distribution
pl: parametr skali rozkładu

en: the shape parameter of the distribution
pl: parametr kształtu rozkładu

en: This function returns the cumulative distribution function of the gamma distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu gamma.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the gamma distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu gamma.

en: This function returns the probability density function of the beta distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu beta.

en: the first shape parameter of the distribution
pl: pierwszy parametr kształtu rozkładu

en: the second scale parameter of the distribution
pl: drugi parametr skali rozkładu

en: This function returns the cumulative distribution function of the beta distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu beta.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the beta distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu beta.

en: This function returns the probability density function of the Student t distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu t-Studenta.

en: the number of degrees of freedom of the distribution
pl: liczba stopni swobody rozkładu

en: This function returns the cumulative distribution function of the Student t distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu t-Studenta.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Student t distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu t-Studenta.

en: This function returns the probability density function of the F distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu F.

en: the first number of degrees of freedom of the distribution
pl: pierwsza liczba stopni swobody rozkładu

en: the second number of degrees of freedom of the distribution
pl: druga liczba stopni swobody rozkładu

en: This function returns the cumulative distribution function of the F distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu F.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the F distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu F.

en: This function returns the probability density function of the chi-square distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu chi-kwadrat.

en: This function returns the cumulative distribution function of the chi-square distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu chi-kwadrat.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the chi-square distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu chi-kwadrat.

en: This function returns the probability density function of the Weibull distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu Weibulla.

en: This function returns the cumulative distribution function of the Weibull distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu Weibulla.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Weibull distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu Weibulla.

en: This function returns the probability density function of the Poisson distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu Poissona.

en: the mean of the distribution
pl: średnia rozkładu

en: This function returns the cumulative distribution function of the Poisson distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu Poissona.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Poisson distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu Poissona.

en: This function returns the probability density function of the exponential distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu wykładniczego.

en: This function returns the cumulative distribution function of the exponential distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu wykładniczego.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the exponential distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu wykładniczego.

en: This function returns the probability density function of the binomial distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu   dwuwartościowego.

en: the number of trials
pl: liczba prób

en: the probability of success in each trial
pl: prawdopodobieństwo powodzenia w każdej próbie

en: This function returns the cumulative distribution function of the binomial distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu dwuwartościowego.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the binomial distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu dwuwartościowego.

en: This function returns the probability density function of the negative binomial distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu dwuwartościowego.

en: This function returns the cumulative distribution function of the negative binomial distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu ujemnego dwuwartościowego.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the negative binomial distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu ujemnego dwuwartościowego.

en: This function returns the probability density function of the hypergeometric distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu hiper-geometrycznego.

en: the number of balls drawn
pl: liczba ciągniętych piłeczek

en: the number of black balls
pl: liczba czarnych piłeczek

en: the number of red balls
pl: liczba czerwonych piłeczek

en: This function returns the cumulative distribution function of the hypergeometric distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu hiper-geometrycznego.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the hypergeometric distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu hiper-geometrycznego.

en: This function returns the probability density function of the geometric distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu geometrycznego.

en: This function returns the cumulative distribution function of the geometric distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu geometrycznego.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the geometric distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu geometrycznego.

en: This function returns the probability density function of the Cauchy distribution.
pl: Ta funkcja zwraca funkcję gęstości prawdopodobieństwa rozkładu Cauchego.

en: the center of the distribution
pl: środek rozkładu

en: This function returns the cumulative distribution function of the Cauchy distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kumulacyjną funkcję rozkładu rozkładu Cauchego.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Cauchy distribution.
pl: Ta funkcja zwraca kwantyl funkcji prawdopodobieństwa, np. odwrotną kumulacyjnej funkcji rozkładu, rozkładu Cauchego.

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
pl: Importowanie zawartości

note: i18n: tag script attribute text
en: CSV File
pl: Plik CSV

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a Comma-Separated-Value File
pl: Import z pliku zawierającego wartości oddzielone przecinkami

note: i18n: tag script attribute text
en: vCard File
pl: Plik vCard

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a vCard File
pl: Import z pliku vCard

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
pl: Eksport

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
pl: Eksportowanie zawartości

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a Comma-Separated-Value File
pl: Eksport do pliku zawierającego wartości oddzielone przecinkami

note: i18n: tag script attribute text
en: HTML File
pl: Plik HTML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a HTML File
pl: Eksport do pliku HTML

note: i18n: tag script attribute text
en: OdfPy File
pl: Plik OdfPy

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to an OpenDocument File
pl: Eksport do pliku OpenDocument

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
pl: Funkcje

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting formula functions
pl: Funkcje formuł skryptowych

note: i18n: tag script attribute comment
en: Functions for the R programming environment for data analysis and graphics
pl: Funkcje dla środowiska programowania R do grafiki oraz analizy danych

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Finance formula function
pl: Funkcja formuły Yahoo! Finance

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Weather formula function
pl: Funkcja formuły Yahoo! Weather

note: i18n: tag script attribute comment
en: Time formula function
pl: Funkcja formuły czasu

note: i18n: tag script attribute comment
en: Regular Expression formula function
pl: Funkcja formuły wyrażenia regularnego

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
pl: Narzędzia

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
pl: Różne skrypty

note: i18n: tag script attribute text
en: XML Viewer
pl: Przeglądarka XML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to view the OpenDocument XML representation of the current document
pl: Skrypt w Pythonie do przeglądania bieżącego dokumentu jako OpenDocument XML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Orca Screen Reader
pl: Odczytywanie ekranu Orca

note: i18n: tag script attribute text
en: Logger
pl: Rejestrator

note: i18n: tag script attribute comment
en: Log changes in cells to a file
pl: Logowanie zmian w komórkach do pliku

note: i18n: tag collection attribute text
en: Docker
pl: Dokowanie

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting Docker Widgets
pl: Elementy interfejsu związane z dokowaniem

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
pl: Konsola Pythona

note: i18n: tag script attribute comment
en: Interactive Python Console Docker
pl: Interaktywana zadokowana konsola Pythona

note: i18n: tag script attribute text i18n: tag script attribute comment
en: Ruby Snippets
pl: Fragmenty kodu w języku Ruby

en: Import vCard
pl: Importuj wizytówkę

en: vCard Files
pl: Pliki wizytówek

en: Open OpenDocument File
pl: Otwórz plik OpenDocument

en: OpenDocument Files
pl: Pliki OpenDocument

en: Failed to read the manifest
pl: Nieudany odczyt manifestu

en: Failed to extract "%1" to "%2"
pl: Nieudane wypakowanie "%1" do "%2"

en: <qt>Failed to execute program:<br><br>%1 "%2"</qt>
pl: <qt>Nieudane wykonanie programu:<br><br>%1 "%2"</qt>

en: Open with...
pl: Otwórz za pomocą...

en: Filter
pl: Filtr

en: No program defined.
pl: Nie określono programu.

en: Compare...
pl: Porównaj...

en: Compare with OpenDocument file:
pl: Porównaj z plikiem OpenDocument:

en: No OpenDocument file to compare with selected.
pl: Brak pliku OpenDocument do porównania z tym wybranym.

en: No command selected.
pl: Nie wybrano żadnego polecenia.

en: The OpenDocument file does not contain any file named "%1"
pl: Plik OpenDocument nie zawiera żadnego pola o nazwie "%1"

en: The YFINANCE() function uses the Yahoo! Finance Web Service to display stock values of a defined ticker symbol.
pl: Funkcja YFINANCE() używa Yahoo! Usługa sieciowa pogody do pokazywania wartości na giełdzie o podanym symbolu odhaczania.

en: YFINANCE(string,string,string)
pl: YFINANCE(ciąg znaków,ciąg znaków,ciąg znaków)

en: The ticker symbol.
pl: Symbol odhaczenia.

en: The date.
pl: Data

en: The type: Date, Open, High, Low, Close, Volume or AdjClose.
pl: Typy: Date, Open, High, Low, Close, Volume lub AdjClose.

en: Invalid symbol
pl: Nieprawidłowy symbol

en: Invalid date
pl: Nieprawidłowa data

en: Invalid type
pl: Nieprawidłowy typ

en: Web services request failed
pl: Nieudane żądanie usług sieciowych

en: No stock
pl: Brak giełdy

en: Invalid stock
pl: Nieprawidłowa giełda

en: The YWEATHER() function uses the Yahoo! Weather Web Service to display the weather of a location.
pl: Funkcja YWEATHER() używa Yahoo! Usługa sieciowa pogody do pokazywania pogody.

en: YWEATHER(string;string)
pl: YWEATHER(ciąg znaków;ciąg znaków)

en: The US zip code, Location ID or cell that contains them.
pl: Kod pocztowy US, ID położenia lub komórka, która go zawiera.

en: Units for temperature. f=Fahrenheit and c=Celsius
pl: Jednostki temperatury. f=Fahrenheit i c=Celsius

en: Invalid location
pl: Nieprawidłowe położenie

en: Invalid condition
pl: Nieprawidłowy warunek
