VectorShape - en to pt translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Vector Data
pt: Mudar os Dados do Vector

en: Vector image
pt: Imagem vectorial

en: A shape that shows a vector image (EMF/WMF/SVM)
pt: Uma forma que mostra uma imagem vectorial (EMF/WMF/SVM)

en: Open Vector Image (EMF/WMF/SVM)
pt: Imagem Vectorial Aberta (EMF/WMF/SVM)

en: Vector Image (EMF/WMF/SVM/SVG) tool
pt: Imagem vectorial (EMF/WMF/SVM/SVG)
