ChangecasePlugin - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Change case
pt: Mudar a capitalização

en: Sentence case
pt: Capitalização de frases

en: lowercase
pt: minúsculas

en: UPPER CASE
pt: MAIÚSCULAS

en: Initial Caps
pt: Capitalização Inicial

en: tOGGLE cASE
pt: cOMUTAR A cAPITALIZAÇÃO

en: Change Case...
pt: Mudar a Capitalização...
