SpellCheckPlugin - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
pt: Configurar a &Verificação Ortográfica...

en: Auto Spell Check
pt: Verificação Ortográfica Automática

en: Check Spelling
pt: Verificação Ortográfica

en: Spelling
pt: Ortografia

en: Add to Dictionary
pt: Adicionar ao Dicionário
