ChangecasePlugin - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Change case
pt_BR: Alterar maiúsculas e minúsculas

en: Sentence case
pt_BR: Primeira letra da frase

en: lowercase
pt_BR: minúsculas

en: UPPER CASE
pt_BR: MAIÚSCULAS

en: Initial Caps
pt_BR: Primeira letra

en: tOGGLE cASE
pt_BR: iNVERTER

en: Change Case...
pt_BR: Alterar maiúsculas e minúsculas...
