karbon - en to ro translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
ro: &Ordine

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
ro: &Aliniază

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ro: &Fișier

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
ro: &Obiect

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ro: &Configurări
