koffice-dockers - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
ro: Nu au fost găsite forme în colecție! %1

en: Add Shape
ro: Adaugă formă

en: More
ro: Mai multe

en: Open Shape Collection
ro: Deschide colecția de forme

en: Remove Shape Collection
ro: Elimină colecția de forme

en: Default
ro: Implicit

en: Geometrics
ro: Geometrice

en: Arrows
ro: Săgeți

en: Funny
ro: Nostime

en: Collection Error
ro: Eroare colecție

en: Shape Properties
ro: Proprietăți formă
