ChangecasePlugin - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Change case
ro: Schimbă registrul

en: Sentence case
ro: Registru de porpoziție

en: lowercase
ro: minuscule

en: UPPER CASE
ro: MAJUSCULE

en: Initial Caps
ro: Caps inițial

en: tOGGLE cASE
ro: cOMUTĂ rEGISTRUL

en: Change Case...
ro: Schimbare registru...
