koconverter - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Input file
ro: Fișier de intrare

en: Output file
ro: Fișier de ieșire

en: Make a backup of the destination file
ro: Fă o copie de siguranță a fișierului-destinație

en: Batch mode: do not show dialogs
ro: Regim în serie: nu arăta dialoguri

en: Interactive mode: show dialogs (default)
ro: Regim interactiv: arată dialoguri (implicit)

en: Mimetype of the output file
ro: Tipul MIME al fișierului de ieșire

en: Two arguments required
ro: Sunt necesari doi argumenți

en: Mimetype for input file %1 not found!
ro: Tipul MIME pentru fișierul de intrare %1 nu a fost găsit!

en: Mimetype not found %1
ro: Tipul MIME nu a fost găsit %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
ro: Tipul MIME nu a fost găsit, încercați utilizarea opțiunii -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
ro: *** Conversia a eșuat! ***
