SpellCheckPlugin - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
ru: Настроить &проверку орфографии...

en: Auto Spell Check
ru: Автоматическая проверка орфографии

en: Check Spelling
ru: Проверка орфографии

en: Spelling
ru: Орфография

en: Add to Dictionary
ru: Добавить в словарь
