calligra - en to sa translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
sa: विन्यस्तं कुर्वन्तु &वर्तनीपरीक्षां...

en: Auto Spell Check
sa: स्वतः वर्तनी जाँच

en: Check Spelling
sa: वर्तनीम् अवलोकयन्तु

en: Spelling
sa: वर्तनी

en: Add to Dictionary
sa: शब्दकोशे योजयतु
