calligra - en to sa translation catalogue (5 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Vector Data
sa: सदिशदत्तांशं परिवर्तयन्तु

en: Vector image
sa: सदिश छवि

en: A shape that shows a vector image (EMF/WMF/SVM)
sa: एकः आकारः यः सदिशप्रतिबिम्बं (EMF/WMF/SVM) दर्शयति ।

en: Open Vector Image (EMF/WMF/SVM)
sa: खुला सदिश चित्र (EMF/WMF/SVM)

en: Vector Image (EMF/WMF/SVM/SVG) tool
sa: सदिश चित्र (EMF / WMF / SVM / SVG) उपकरण
