calligra - en to sa translation catalogue (24 entries)

en: Rename
sa: पुनर्नाम

en: Add
sa: संयोजयति

en: Remove
sa: अपाकरोति

en: Enter Name:
sa: नाम प्रविष्टं कुर्वन्तु:

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
sa: अस्मिन् दस्तावेजे दूरस्थदस्तावेजस्य बाह्यलिङ्कः अस्ति
    %1

en: Confirmation Required
sa: पुष्टिकरणम् आवश्यकम्

en: Download
sa: अवाहरन

en: Skip
sa: क्षिपते

en: Spreadsheet
sa: स्प्रेडशीट

en: Spreadsheet Shape
sa: स्प्रेडशीट आकार

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
sa: OpenDocument स्प्रेडशीट् सञ्चिकां आयातयन्तु

en: Import
sa: आयात

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
sa: OpenDocument स्प्रेडशीट् सञ्चिका निर्यातयन्तु

en: Export
sa: निर्यात

en: Sheets
sa: पत्रिकाः

en: Sheet:
sa: आस्तरण:

en: Selected Sheet
sa: चयनितं पत्रम्

en: View Options
sa: विकल्पान् पश्यन्तु

en: Table editing
sa: सारणी सम्पादनम्

en: Area is too large.
sa: क्षेत्रफलम् अतिविशालम् अस्ति ।

en: Hide Row
sa: पङ्क्तिः गोपयतु

en: Height: %1 %2
sa: ऊर्ध्वता: %1 %2

en: Hide Column
sa: स्तम्भं गोपयतु

en: Width: %1 %2
sa: विस्तारः %1 %2
