karbon - en to se translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
se: &Ortnet

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
se: Á&sat

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
se: &Objeakta

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
se: Objeakta

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
se: Effeavttat

en: Flatness:
se: Duolbbasvuohta:

en: &Round Corners...
se: &Jorbaduvvon čiegat …

en: Round Corners
se: Jorbaduvvon čiegat

en: Angle:
se: Viŋkil:

en: Interface
se: Lakta

en: Misc
se: Feará mii

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
se: Dokumeanta

en: Document Settings
se: Dokumeantaheivehusat

en: Author
se: Čálli

en: Number of recent files:
se: Galle aiddo geavahuvvon fiilla:
