karbon - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Angle:
se: Viŋkil:

en: Fill
se: Deavdin

en: Effects
se: Effeavttat

en: Edit Gradient
se: Doaimmat ivdnereavdadeami

en: Predefined Gradients
se: Ovddalgihtii válljejuvvon ivdnerievdadeamit

en: Patterns
se: Minsttarat
