kofficefilters - en to se translation catalogue (51 entries)

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
se: Eará ( %1 )

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
se: Koden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
se: Linnjámolsun

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineLF)
en: &UNIX style (recommended; line feed only)
se: &UNIX-hápmi (Oidojuvvon, dušše linnjámolsun)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCRLF)
en: &Windows style (carriage return and line feed)
se: &Windows-hápmi (vávdnogalkan ja linnjámolsun)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEndOfLineCR)
en: &MacOS style (carriage return only)
se: &MacOS-hápmi (dušše vávdnogalkan)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_delimiterLineBox)
en: Delimiter Line
se: Earrolinnjá

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
se: Seallat

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
se: Earromearka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
se: Ceahkis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
se: Beallečuokkis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
se: Tabuláhtor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
se: Gaskamearka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
se: Eara:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
se: Aisttonmearkkat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_selectionOnly)
en: Export selection only
se: Olggosfievrrit dušše merkejuvvon oasi

en: File format is not supported.
se: Fiilaformáhtta ii dorjojuvvo.

en: Could not read from file.
se: Ii sáhttán lohkat fiillas.

en: Latex Export Filter Configuration
se: Heivet Latex-olggosfievrridansilli

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
se: Dokumeanta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
se: Dokumeantastiila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
se: Latex-stiila

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
se: Dokumeantašládja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
se: Sorjjasmeahttun dokumeanta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, embededButton)
en: Document to include
se: Dokumeanttaid maid váldit fárrui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
se: Dokumeantaluohkká:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
se: Kvalitehta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
se: Standárda fontasturrodat:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
se: Govat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
se: Govvaohcu:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
se: Giella

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
se: Dieđut

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
se: Ale olggosfievrrit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton5)
en: Export notes in margin notes
se: Olggosfievrrit dieđuid siidoravddain (oainnus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton6)
en: Export notes in comments
se: Olggosfievrrit dieđuid kommeanttaid siste (oaidnemeahttun)

en: Page
se: Siidu

en: The file seems to be corrupt. Skipping a table.
se: Fiila orroleamen billašuvvan. Njuikestan tabealla badjel.

en: Skipping a table.
se: Njuikestan tabealla badjel.

en: Unsupported document version
se: Dát dokumeantaveršuvdna ii dorjojuvvo.

en: Unable to open password protected files.
    The password algorithm has not been published
se: Ii sáhtte rahpat biessansátne suddjejuvvon fiillaid. Beassansátnealgoritma ii leat almmohuvvon.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ImportDialogUI)
en: Plain Text Import Dialog
se: Čabu teavstta sisafievrridanlásaš

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
se: Teakstabihttáloahppa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphAsIs)
en: &As is: At the end of line
se: &Nugo teakstafiillas: Gos linnjáloahppa lea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioParagraphSentence)
en: &Sentence: If the end of line is the end of a sentence
se: &Cealkka: Jos linnjáloahppa lea cealkkaloahppa

en: Even Pages Header
se: Bárrasiidduid oaiveteaksta

en: Odd Pages Header
se: Bárrahissiidduid oaiveteaksta

en: Even Pages Footer
se: Bárrasiidduid juolgeteaksta

en: Odd Pages Footer
se: Bárrahissiidduid juolgeteaksta

en: First Page Header
se: Vuosttáš siiddu oaiveteaksta

en: First Page Footer
se: Vuosttáš siiddu juolgeteaksta

en: Table %1
se: Tabealla %1
