kpresenter - en to se translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
se: F&ormáhtta

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
se: Čá&jáhus

en: Slide %1
se: Čuovgagovva %1

en: Layout
se: Fárda

en: Shape
se: Hápmi

en: Normal
se: Dábálaš

en: Delete Slide
se: Sihko čuovgagova

en: Rename
se: Rievdat nama

en: No Effect
se: Ii effeakta

en: Exit
se: Heaittit

en: Emphasis
se: Deaddu

en: seconds
se: sekundda

en: Circle
se: Gierdu

en: Header
se: Oaiveteaksta
