kword - en to se translation catalogue (94 entries)

note: i18n: ectx: Menu (view) i18n: ectx: Menu (view_displaymodes)
en: &Display Mode
se: Čájehan&modus

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
se: Čállindárkkisteapmi

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
se: Čállindárkkisteami bohtosat

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
se: Rievdat variábela dása

en: Row
se: Gurgadus

en: Configure
se: Heivet

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
se: Dokumeanta

en: Document Settings
se: Dokumeantaheivehusat

en: Author
se: Čálli

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
se: Ráhkat ođđa girjemearkka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
se: Girjemearkkat diktá du njuikut ovddas maŋos dokumeantta sierra osiid gaskas. 
    Bija girjemerkii nama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
se: Namma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
se: Rámmačoakkáldaga namma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
se: Rámmačoakkáldaga namma

en: Text Run Around
se: Teaksta johtá birra

en: Connect Text Frames
se: Čana teakstarámmaid oktii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
se: &Siidu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
se: Láskolinnját

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignLeft)
en: &Left
se: &Gurutbealde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignRight)
en: &Right
se: &Olgešbealde

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
se: Ceaggu ásaheapmi

en: Style
se: Stiila

en: Rename Bookmark
se: Rievdat girjemearkka nama

en: Select Bookmark
se: Vállje girjemearkka

en: Geometry
se: Geometriija

en: Debug
se: Dihkeohcan

en: Navigation
se: Navigašuvdna

en: Statistics
se: Statistihkka

en: Words:
se: Sáni:

en: Sentences:
se: Cealkága:

en: Syllables:
se: Stávvala:

en: Lines:
se: Linnjá:

[ctx: Style name]
en: Standard
se: Standárda

[ctx: Style name]
en: Head 1
se: Bajilčála 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
se: Bajilčála 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
se: Bajilčála 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
se: Nummerejuvvon listu

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
se: Alfabehtalaš listu

[ctx: Style name]
en: Bullet List
se: Čuokkislistu

[ctx: Style name]
en: Contents Title
se: Sisdoallu, namahus

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
se: Sisdoallu, bajilčála 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
se: Sisdoallu, bajilčála 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
se: Sisdoallu, bajilčála 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
se: Dokumeantanamahus

[ctx: Style name]
en: Header
se: Oaiveteaksta

[ctx: Style name]
en: Footer
se: Juolgeteaksta

[ctx: Style name]
en: Plain
se: Oktageardanis

[ctx: Style name]
en: Borders 1
se: Ravdalinnját 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
se: Ravdalinnját 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
se: Ravdalinnját 3

[ctx: Style name]
en: Row
se: Gurgadus

[ctx: Style name]
en: Column
se: Čuolda

[ctx: Style name]
en: Light Gray
se: Čuvges ránes

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
se: Sevdnjes ránes

[ctx: Style name]
en: Black
se: Čáhppes

[ctx: Style name]
en: Light Blue
se: Čuvges alit

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
se: Sevdnjes alit

[ctx: Style name]
en: Red
se: Rukses

[ctx: Style name]
en: Yellow
se: Fiskes

[ctx: Style name]
en: Colorful
se: Ivdnái

[ctx: Style name]
en: Bluish
se: Alitlágan

[ctx: Style name]
en: Simple 1
se: Oktageardanis 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
se: Oktageardanis 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
se: Oktageardanis 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
se: Bajilčála 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
se: Bajilčála 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
se: Bajilčála 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
se: Bajilčála 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
se: Čuolddat 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
se: Čuolddat 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
se: Ruvttodat 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
se: Ruvttodat 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
se: Ruvttodat 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
se: Ránes bajilčála

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
se: Alit bajilčála

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
se: Árbevirolaš alit

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
se: Árbevirolaš ránes

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
se: Alit badjin ja vuollin

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
se: Ránes badjin ja vuollin

en: Filter
se: Silli

en: Style Manager
se: Stiilagieđahalli

en: Standard
se: Standárda

en: Head 1
se: Bajilčála 1

en: Head 2
se: Bajilčála 2

en: Head 3
se: Bajilčála 3

en: Bullet List
se: Čuokkislistu

en: Page Size
se: Siidosturrodat

en: Show Rulers
se: Čájet linjálaid

en: Page Setup
se: Siidoheivehusat

en: Replace
se: Buhtte

en: Odd Pages Header
se: Bárrahissiidduid oaiveteaksta

en: Even Pages Header
se: Bárrasiidduid oaiveteaksta

en: Odd Pages Footer
se: Bárrahissiidduid juolgeteaksta

en: Even Pages Footer
se: Bárrasiidduid juolgeteaksta
