koconverter - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Input file
se: Sisafiila

en: Output file
se: Olggosfiila

en: Mimetype of the output file
se: Olggosfiilla mime-šlája

en: Two arguments required
se: Guokte argumeantta gáibiduvvo

en: Mimetype for input file %1 not found!
se: Ii gávdnan mime-šlája sisafiilla, %1, várás

en: Mimetype not found %1
se: Ii gávdnan mime-šlája %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
se: Ii gávdnan mime-šlája, geahččal «-mimetype» molssaeavttuin
