calligra_semanticitem_event - en to sk translation catalogue (16 entries)

[ctx: displayname of the semantic item type Event]
en: Event
sk: Udalosť

en: Area
sk: Oblasť

en: Region
sk: Región

en: Select a calendar for saving:
sk: Vyberte kalendár na uloženie:

en: Could not add entry
    %1
sk: Nie je možné pridať položku
    %1

en: Could not save iCal file
    %1
sk: Nie je možné uložiť súbor iCal
    %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Summary:
sk: Súhrn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Location:
sk: U&miestnenie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Start:
sk: &Spustiť:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &End:
sk: Koniec:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tadtab)
en: Time and Date
sk: Čas a dátum

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tztab)
en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Calendar Event
sk: Udalosť kalendára

en: Edit...
sk: Upraviť...

en: Import event to Calendar
sk: Importovať udalosť do kalendára

en: Export event to iCal file...
sk: Exportovať udalosť do súboru iCal...
