calligra_semanticitem_location - en to sk translation catalogue (11 entries)

[ctx: displayname of the semantic item type Location]
en: Location
sk: Umiestnenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Name
sk: Názov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Name
sk: Názov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Marble::MarbleWidget, map)
en: The Earth
sk: Zem

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Marble::MarbleWidget, map)
en: The Marble widget displays a virtual globe.
sk: Widget Marble na zobrazenie virtuálneho glóbusu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Marble::MarbleNavigator, zoomer)
en: Navigation Control
sk: Ovládanie navigácie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Marble::MarbleNavigator, zoomer)
en: Use this control to navigate.
sk: Použite toto ovládanie na navigáciu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Location Information
sk: Informácia umiestnenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Name:
sk: &Názov:
