karbon - en to sk translation catalogue (102 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Boolean Operation
sk: Pravdivostná operácia

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
sk: &Poradie

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
sk: &Zarovnanie

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: P&ohľad

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
sk: &Objekt

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
sk: &Rozložiť

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
sk: Cesta

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
sk: &Efekty

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: Nastavenia

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
sk: Upraviť

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
sk: Objekt

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
sk: Zaro&vnať

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
sk: Efekty

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
sk: Zobrazenie

en: &Flatten Path...
sk: &Sploštiť cestu...

en: Flatten Path
sk: Sploštiť cestu

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Flatness:
sk: Sploštenie:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flatten path
sk: Sploštiť cestu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Refine path
sk: Zjemniť cestu

en: &Refine Path...
sk: Zjemniť cestu...

en: Refine Path
sk: Zjemniť cestu

en: Subdivisions:
sk: Poddelenia:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Round Corners
sk: Zaoblené rohy

en: &Round Corners...
sk: &Zaobliť rohy...

en: Round Corners
sk: Oblé rohy

en: Radius:
sk: Polomer:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Whirl & pinch
sk: Vír a štipka

en: &Whirl/Pinch...
sk: &Vír/Zmenšenie

en: Whirl Pinch
sk: Vírivé zmenšenie

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
sk: Výsledok efektu Whirlpinch možno zlepšiť úpravou cesty tvaru vopred.

en: Angle:
sk: Uhol:

en: Pinch:
sk: Zmenšenie:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Raise Layer
sk: Presunúť vrstvu dopredu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lower Layer
sk: Presunúť vrstvu dozadu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Misc
sk: Rôzne

en: Grid
sk: Mriežka

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
sk: Dokument

en: Document Settings
sk: Nastavenie dokumentu

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
sk: Autor

en: Author
sk: Autor

en: A Vector Graphics Drawing Application.
sk: Vektorová grafická aplikácia na kreslenie.

en: (c) 2001-%1, The Karbon Developers
sk: (c) 2001-%1, Vývojári Karbon

en: Maintainer
sk: Správca

en: Bug fixes and improvements
sk: Opravy chýb a zlepšenia

en: Bug fixes
sk: Opravy chýb

en: Helpful patches and advice
sk: Užitočné opravy a rady

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert graphics
sk: Vložiť grafiku

en: Choose Graphic to Add
sk: Vybrať grafiku na pridanie

en: Could not load image.
sk: Nedá sa načítať obrázok.

en: Import graphic
sk: Importovať grafiku

en: Could not create image shape.
sk: Nie je možné vytvoriť tvar obrázku.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally
sk: Zrkadliť horizontálne

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Vertically
sk: Zrkadliť vertikálne

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally and Vertically
sk: Zrkadlenie horizontálne a vertikálne

[ctx: (qtundo-format)]
en: Separate paths
sk: Oddeliť cesty

en: Outline &Mode
sk: Obrysový režim

en: &Import Graphic...
sk: &Importovať grafiku...

en: D&elete
sk: &Odstrániť

en: Edit Guides
sk: Upraviť vodidlá

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
sk: Duplikovať

en: Distribute Center (Horizontal)
sk: Zarovnať na stred (horizontálne)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
sk: Zarovnať na stred (horizontálne)

en: Distribute Left Borders
sk: Rozdeliť ľavé okraje

en: Distribute Right Borders
sk: Rozdeliť pravé okraje

en: Distribute Center (Vertical)
sk: Zarovnať stred (vertikálne)

en: Distribute Gaps (Vertical)
sk: Rozdeliť medzery (vertikálne)

en: Distribute Bottom Borders
sk: Rozdeliť spodné okraje

en: Distribute Top Borders
sk: Rozdeliť vrchné okraje

en: Show Color Palette
sk: Zobraziť farebnú paletu

en: Show or hide color palette
sk: Zobraziť alebo skryť farebnú paletu

en: &Clip Object
sk: Pripnúť objekt

en: &Unclip Objects
sk: Odopnúť objekt

en: Mirror Vertically
sk: Zrkadliť vertikálne

en: Mirror Horizontally
sk: Zrkadliť horizontálne

en: &Close Path
sk: &Uzavrieť cestu

en: Com&bine Path
sk: Zlúčiť cestu

en: Se&parate Path
sk: Oddeliť cestu

en: Re&verse Path
sk: Opačná cesta

en: Intersect Paths
sk: Pretnúť cesty

en: Subtract Paths
sk: Odčítať cesty

en: Unite Paths
sk: Zjednotiť cesty

en: Exclude Paths
sk: Vylúčiť cesty

en: Snap Path to Grid
sk: Pripnúť cestu k mriežke

en: Zoom to Selection
sk: Priblížiť na výber

en: Zoom to Drawing
sk: Priblížiť na kresbu

en: Zoom
sk: Priblížiť

en: Show status bar:
sk: Zobrazovať stavový riadok:

en: Number of recent files:
sk: Počet nedávno použitých súborov:

en: Palette font size:
sk: Veľkosť písma palety:

en: Select palette
sk: Vybrať paletu

en: Press to apply fill to selection
sk: Stlačte na použitie výplne na výber

[ctx: The style has no fill]
en: None
sk: Žiadne

en: Press to apply stroke to selection
sk: Stlačte na použitie ťahu na výber

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: The style has no stroking]
en: None
sk: Žiadne

en: Stroke:
sk: Ťah:

en: Fill:
sk: Výplň:
