kocolorspaces - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Cyan
sk: Zelenomodrá

en: Magenta
sk: Purpurová

en: Yellow
sk: Žltá

en: Black
sk: Čierna

en: Alpha
sk: Alfa

en: CMYK (32 bits floating/channel)
sk: CMYK (32-bit reálne číslo/kanál)

en: CMYK (16-bit integer/channel)
sk: CMYK (16-bit celé číslo/kanál)

en: CMYK (8-bit integer/channel)
sk: CMYK (8-bit celé číslo/kanál)

en: Gray
sk: Šedá

en: Grayscale/Alpha (16-bit float/channel)
sk: Šedá škála/alfa (16-bit reálne číslo/kanál)

en: Grayscale/Alpha (32-bit float/channel)
sk: Šedá škála/alfa (32-bit reálne číslo/kanál)

en: Grayscale (16-bit integer/channel)
sk: Šedá škála (16-bit celé číslo/kanál)

en: Grayscale (8-bit integer/channel)
sk: Šedá škála (8-bit celé číslo/kanál)

en: Lightness
sk: Svetlosť

en: L*a*b* (32-bit float/channel)
sk: L*a*b* (32-bit reálne číslo/kanál)

en: L*a*b* (16-bit integer/channel)
sk: L*a*b* (16-bit celé číslo/kanál)

en: L*a*b* (8-bit integer/channel)
sk: L*a*b* (8-bit celé číslo/kanál)

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: RGBA (16-bit floating/channel)
sk: RGBA (16-bit reálne číslo/kanál)

en: RGBA (32-bit floating/channel)
sk: RGBA (32-bit reálne číslo/kanál)

en: RGB (16-bit integer/channel)
sk: RGB (16-bit celé číslo/kanál)

en: RGB (8-bit integer/channel)
sk: RGB (8-bit celé číslo/kanál)

en: XYZ (32-bit float/channel)
sk: XYZ (32-bit reálne číslo/kanál)

en: XYZ (16-bit integer/channel)
sk: XYZ (16-bit celé číslo/kanál)

en: XYZ (8-bit integer/channel)
sk: XYZ (8-bit celé číslo/kanál)

en: YCBCR (32-bit float/channel)
sk: YCBCR (32-bit reálne číslo/kanál)

en: YCBCR (16-bit integer/channel)
sk: YCBCR (16-bit celé číslo/kanál)

en: YCBCR (8-bit integer/channel)
sk: YCBCR (8-bit celé číslo/kanál)

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Color
sk: Farba

en: Darken
sk: Zatemniť

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Dissolve
sk: Rozplynúť

en: Hue
sk: Odtieň

en: In
sk: Dnu

en: Lighten
sk: Zosvetliť

en: Out
sk: Von

en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Value
sk: Hodnota

en: L*a*b* Histogram
sk: Histogram L*a*b*

en: RGB8 Histogram
sk: Histogram RGB8

en: RGB16 Histogram
sk: Histogram RGB16

en: RGBF16 Histogram
sk: Histogram RGBF16

en: RGBF32 Histogram
sk: Histogram RGBF32

en: GRAY/Alpha8 Histogram
sk: Histogram GRAY/Alpha8

en: GRAY/Alpha16 Histogram
sk: Histogram GRAY/Alpha16

en: GRAYF16 Histogram
sk: Histogram GRAYF16

en: GRAY/Alpha 32 float Histogram
sk: Histogram Šedá/Alfa 32 reálne číslo

en: CMYK8 Histogram
sk: Histogram CMYK8

en: CMYK16 Histogram
sk: Histogram CMYK16

en: CMYK F32 Histogram
sk: Histogram CMYK F32

en: XYZ8 Histogram
sk: Histogram XYZ8

en: XYZ16 Histogram
sk: Histogram XYZ16

en: XYZF16 Histogram
sk: Histogram XYZF16

en: XYZF32 Histogram
sk: Histogram XYZF32

en: YCBCR8 Histogram
sk: Histogram YCBCR8

en: YCBCR16 Histogram
sk: Histogram YCBCR16

en: YCBCRF32 Histogram
sk: Histogram YCBCRF32
